Paylaş

Youtube ana sayfaya gelen videoları ayarlama. Youtube izlenen videolarınıza bağlı olarak o videolara benzer içerikleri ana sayfaya getirmesin istiyorsanız çözüm haberimizde.

Youtube üzerinde izlediğiniz bir videonun hemen altında size öneri videosu sunmaktadır. Dünya geleninde tüm herkesin paylaşım gerçekleştirdiği bir video paylaşım platformudur. Videoların sınırı olmamasından dolayı herkes tarafından giriş gerçekleştirilen bir alandır. İzlediğiniz bir videoya benzer videoları anında öneri olarak karşınıza bir altta sunmaktadır. Youtube hesaplarında video izlerken çıkış yapacağınız sırada kendinizi çok farklı bir platformda bulabiliyorsunuz. Youtube hesaplarında izlenen videoları bitirdiğiniz de ardından uygulamadan çıkabilirsiniz. Tekrar giriş sağlandığında hemen alt kısımda videolarla alakalı gerekli tüm bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Ana sayfaya gelen videolar genel olarak sizlerin araştırıp izlemiş olduğunuz videolardır. Ama denk getirip izlediğiniz bir videonun ekrana gelmesini istemiyorsanız bunu da tamamen kendi elinizde olduğunu bilmeniz gerekiyor. Örnek verecek olursak trend hesabında bir video paylaşımı izlediniz o kanal ile ilgili ana sayfaya videolar gelebilmektedir. Düzenlemelerin nasıl yapıldığına bakacağız.

Youtube ana sayfaya gelen videoları ayarlama

Youtube ilgilenmiyorum ne işe yarar, youtube ilgilenmiyorum görevi nedir, youtube ilgilenmiyorum özellikleri, youtube ana sayfaya gelen videoları düzenleme, youtube ana sayfa videolarını kendinize göre ayarlama, youtube ana sayfadaki videolar. Youtube hesaplarında ana sayfanıza gelen video içeriklerinin gelip gelmemesine ya da daha az gelmesine imkan sağlamak istiyorsanız ilgili detayları ve yapılması gerekenleri konu almış bulunuyoruz.

Youtube ilgilenmiyorum ne demek

Youtube hesabına erişim yaptığınızda ana sayfada hangi videolarla alakalı video gelmesini istemiyorsanız bu sizin elinizdedir. Videoları belirlemesini sağlayıp buna bağlı işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Youtube ana sayfaya gelen videoları ayarlama, youtube ilgilenmiyorum nedir, youtube ilgilenmiyorum ne işe yarıyor, youtube ilgilenmiyorum özelliği, youtube ana sayfadaki videoları ayarlama

İlk olarak ana sayfa alanına gelerek videonun üzerine girmeden yanında hemen üst üste çizgili buton göreceksiniz. Ana sayfa sizin diğer uygulamalardaki keşfet alanınız diyebiliriz. Üst üste çizgili alana tıklamakla beraber karşınıza ilgilenmiyorum diye bir seçenek gelecektir.

İlgilenmiyorum demeniz durumunda artık o tarz videolara ilişkin videoların daha az geldiğini görebilirsiniz. Burada yapacağınız işlem önerilen videolarla alakalı değildir. Onu önerilen videolar alanından kapalı hale getirebiliyorsunuz. Bu kısımdan ayrıca kanal önerme işlemlerini de sağlayabiliyorsunuz.

TAVSİYE YAZI: Youtube adıma video yayınlanmış kaldırma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here