Paylaş

Youtube adıma video yayınlanmış kaldırma. Size ait bir video adınıza paylaşım sağlanmış ve bu paylaşımın kalkmasını istiyorsanız nelerin gerekli olduğunu anlatacağız.

Youtube platformu içerisinde sınırsız video içeriklerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Videoların kanal sahipleri tarafından eklendiğini de bilmenizi isteriz. Yani tamamen özgün içeriklerin kişiye bağlı olarak paylaşım sağlandığı alandır. Tabi youtube uygulaması içerisinde kanallara eklenen videolardan da ciddi anlamda para kazanımı elde edilmektedir. Dolayısıyla ilgi çekebilecek bir videonun yayınlanması sizlerin abone sayınızı artırırken aynı zamanda izlenme oranlarını da üst seviyelere çıkaracaktır. Ama siz video paylaşan değil sadece video izleyen biriyseniz videolara baktıktan sonra çıkış sağlayabilirsiniz. Ancak gezintiler sırasında sizin adınıza yapılmış bir paylaşım görmeniz halinde bunu direk olacak şekilde youtube yetkililerine iletebilirsiniz. Youtube topluluk kurallarına ve telif olayına en çok önem veren platformlardan birisidir. Anında karşı tarafın videosu yayından kaldırılmaktadır. Ama gerçeklik payının olmaması halinde bundan sonraki şikayetlerinizi dikkate almamaktadır.

Youtube adıma video yayınlanmış kaldırma

Youtube şahsıma ait video yayınlanmış, youtube adıma video paylaşılmış, youtube bana ait video yayınlanmış, youtube uygulamasında kendime ait video var bunu nasıl kaldırabilirim, youtube adıma paylaşılmış videonun gözükmesini istemiyorum. Hakkınızın ihlal edildiğini ve sizden izin alınmadan size ait bir video paylaşılmış ise onun önüne geçmek sizin elinizdedir. İzleyeceğiniz tüm yöntemleri tek tek sizlere aktaracağız.

Youtube şahsıma ait video yayınlanmış

Youtube hesabında gezinti yaptığınız esnada size ait olan bir görselin paylaşımını görmeniz halinde direk bunu youtube yetkililerine bildirmelisiniz. Eğer işlemleri bilgisayardan takip ediyorsanız ilk önce hesaba girişimizi yapıyoruz.

Youtube adıma video yayınlanmış kaldırma, youtube bana ait videoyu kaldırma, youtube şahsıma ait video yayınlanmış, youtube adıma video paylaşılmış, youtube adıma paylaşılan videoyu kaldırma
  • Adınıza ait yayınlanmış videoyu uygulama içerisinde bulup açıyoruz.
  • Hemen sağ tarafta bulunan (…) çizgili bölmeye tıklayıp oradan da Bildir seçeneğine tıklıyoruz.
  • Gelen ekranda şikayete dair çok bilgilendirme bulabilirsiniz.
  • Haklarımı ihlal ediyor seçeneğini seçtikten sonra alt kısımda bulunan İleri butonuna tıklayarak şikayeti youtube yetkililerine bildirebilirsiniz.
  • Youtube yetkilileri tarafından konu kontrol edilecek haklı bulunmanız halinde videonun yayından kaldırılmasına ilişkin işlemler hızlı şekilde devreye girecektir.
Youtube adıma video yayınlanmış kaldırma, youtube bana ait videoyu kaldırma, youtube şahsıma ait video yayınlanmış, youtube adıma video paylaşılmış, youtube adıma paylaşılan videoyu kaldırma

Youtube adıma video yayınlanmış kaldırma ayarlarıyla alakalı sormak istediğiniz ya da merak ettiğiniz bir yer olursa bize bunu yorum alanından belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here