Paylaş

Youtube abonem artıyor fakat abone gözükmüyor. Kanala abone olan kişi görünmüyor ya da o kişiyi bulamıyorsanız hangi nedenlerden dolayı olduğunu bildireceğiz.

Canımız sıkıldığı anda youtube uygulamasına girerek orada var olan ya da abone olduğumu kanalda paylaşılmış olan videoların izlenmesini gerçekleştiririz. Aslında video içerikleri paylaşan kanal sahipleri için kanalına abone olan kişiler oldukça önem arz etmektedir. Bu kişiler sayesinde hem para kazanma yolunda emin adımlarla yürürken hemde videolarının izlenme oranları artmaktadır. Abone sayısı az olan kişiler genelikle aboneleriyle bire bir ilgi içerisinde olurlar. Youtube uygulamasındaki kanal sahiplerinin bazıları da hesabında abone sayısının artışı olmasına rağmen abone olan kişileri bulamadığını dile getirmektedir. O kişiye özel mesaj gönderimi yada ilgilenme yönünde işlemlerin sağlanmasını isterken bunun sebebini kontrol ederek sizlere aktardık.

Youtube abonem artıyor fakat abone gözükmüyor

Youtube abonem yükseliyor ama aboneyi bulamıyorum, youtube abone olan kişi nerede, youtube abone olan kişiyi göremiyorum, youtube aboneyi neden göremiyorum, youtube abone neden çıkmıyor, youtube aboneyi nasıl bulacağım, youtube abonem niye görünmüyor. Kişi kendini abone oluşunda gizleme işlemi sağlamışsa onu bulabilmeniz mümkün değildir. Yani bu işlemi sizin kanala üye olan kişi kendi hesabı içerisinde gerçekleştirebilmektedir.

Youtube aboneyi bulamıyorum

Kanalda abone sayısı arttığını gördünüz ve hemen yeni abonenin kim olduğuna bakmak için abonelerinizin içerisine girdiğiniz de o kişiyi göremiyorsanız bu durumda iki sebep neden olmuştur. Ya o kişi abonelik bağlantısına tıkladıktan sonra tekrar geri çıktı. Ya da abonelikler de kendinin gizli tutulmasını istedi. Peki abone olunca kendini geri tutmayı nereden yapıyor diye merak ediyorsanız o da yazı içerisinde bulunuyor.

Youtube abonem artıyor fakat abone gözükmüyor, youtube abonem görünmüyor, youtube aboneyi bulamıyorum, youtube abonem nerede, youtube abonem yok, youtube abonem var ama görünmüyor

Aboneyi göremediğiniz kişi kendi youtube hesabına girerek oradan da ”Kanalım” alanına girip ”Ayarlar” sekmesine tıklamaktadır. Ayarlar bölümünde var olan ”Aboneliğimi gizli tut” seçeneğinin yanındaki tiki aktif hale getirmesi durumunda o kişiyi abone sayısının artışında görebilir ama kendisini göremezsiniz.

Yani Youtube abonem artıyor fakat abone gözükmüyor sorunu sizinle alakalı olan bir sorun değil. Abone olan kişiye verilmiş bir hak olduğu için aboneyi göremiyorsunuz.

Youtube abonem artıyor fakat abone gözükmüyor, youtube abonem görünmüyor, youtube aboneyi bulamıyorum, youtube abonem nerede, youtube abonem yok, youtube abonem var ama görünmüyorYoutube abonem artıyor fakat abone gözükmüyor, youtube abonem görünmüyor, youtube aboneyi bulamıyorum, youtube abonem nerede, youtube abonem yok, youtube abonem var ama görünmüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here