Paylaş

Youtube aboneliklerim gözükmesin çıkmasın. Abone olduğunuz kanaların gizli tutulması için youtube uygulaması üzerinde sağlanacak ayarları yazımıza konu aldık.

Canınızın sıkkın olduğu zamanlarda kullanıcılar genelikle youtube uygulamasına giriş yaparak videolar izlemektedir. İsteğe bağlı olan videolar her zaman karşımıza youtube tarafından sunulmamaktadır. Böyle durumlarda daha öncesinde abone olduğunuz kanallara giriş yaparak orada paylaşılan videoları izleyip neşemizin yerine gelmesini sağlarız. Youtube kanal sahipleri var olan abonelikler sayesinde videolarının daha fazla izlenmesini sağlayabiliyor. Siz izleyicilere ise youtube tarafından çeşitli imkanlar verilmektedir. Bu imkanlar içerisinde abone olduğunuz yerde kendi kişisel bilgilerinizin görünmesini gizleyebilirsiniz. Böylelikle o kişinin abone sayısı artmış olsa da bilgileriniz kanal sahibine görünmemiş olacaktır. Peki aboneliğinizi gizli tutacak bu ayarların işleme alınması için ne yapmanız gerekiyor onu da haberimizde bulabilirsiniz.

Youtube aboneliklerim gözükmesin çıkmasın

Youtube abone olduğum kanallarda bilgilerim görünmesin, youtube aboneliklerim gizli kalsın, youtube aboneliklerimin görünmesini istemiyorum, youtube abone olduğun kanallarda bilgilerim çıkmasın, youtube aboneliklerim gizli kalsın istiyorum. Uygulamanızın içerisinde var olan ayarlarla birlikte bu ayarların gizli kalmasını sağlayabiliyorsunuz. Nasıl mı? Hadi gelin o halde birlikte bir bakalım.

Youtube abonelikleri gizli tutma

Kanal sahiplerinin hazırladıkları videolara daha rahat ulaşım sağlanabilmesi ve izlenen bir videonun tekrar izlenebilmesi için abone olmanız yeterli olmaktadır. Abonelikler de bildirimleri de açarsanız beğendiğiniz kanalda video paylaşılması durumunda anın da izleme işlemleri sağlanabilmektedir.

Youtube aboneliklerim gözükmesin çıkmasın, youtube aboneliklerim gizli kalsın, youtube aboneliklerim görünmesin, youtube abonelikleri gizli tutma, youtube abonelikler çıkmasın, youtube abone olduğum bilinmesin

Yine bunları yaparken aynı zamanda kendi bilgilerinizi de gizli tutabiliyorsunuz. Youtube giriş yaptıktan sonra profile tıklamanız halinde ”Kanalım” kısmına tıklıyoruz. Kanalım bölümünde orta alanda bulunan ”Ayarlar” seçeneğine giriş yapıyoruz. ”Tüm aboneliklerimi gizli tut” seçeneğini aktif hale getirmeniz halinde abone olduğunuz kanallar da kişisel bilgileriniz gözükmeyecektir.

Yine gözüksün istediğiniz de ise buraya gelerek kutucuğu pasif duruma getirebilmeniz yeterlidir. Youtube aboneliklerim gözükmesin çıkmasın varsa yine aklınıza gelen veya belirtmek istediğiniz bir husus bizimle paylaşabilirsiniz.

Hesabınızla ilgili yaşanan tüm sıkıntılarınız için yazılarımızı hazırlamaya devam edeceğiz. Bizleri takipte kalmaya devam edin. Youtube ve diğer uygulamalarınız ve cihazlarla ilgili yaşanan sıkıntılarınızı gidermek için tüm çalışmalarımıza hız vermiş bulunuyoruz. İyi gezintiler dilerim.

Youtube aboneliklerim gözükmesin çıkmasın, youtube aboneliklerim gizli kalsın, youtube aboneliklerim görünmesin, youtube abonelikleri gizli tutma, youtube abonelikler çıkmasın, youtube abone olduğum bilinmesin Youtube aboneliklerim gözükmesin çıkmasın, youtube aboneliklerim gizli kalsın, youtube aboneliklerim görünmesin, youtube abonelikleri gizli tutma, youtube abonelikler çıkmasın, youtube abone olduğum bilinmesin

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here