Paylaş

Youtube abonelere bildirim gitmiyor. Video paylaşıldığında abonelerinize bildirim gitmiyor ve size de bildirim gelmiyor deniliyorsa nedenine beraber göz atacağız.

Youtube kanal sahipleri için aboneler her şey demektir. Nasıl ki instagram’da takipçisi fazla olan daha fenomen hale geliyor youtube uygulamasında da abonesi yüksek olan kişilerin izlenme potansiyeli artış göstermektedir. Sebebine gelince de youtube kanalına sahip olan birisinin abonesi ne kadar fazlaysa paylaşımı yaptığı andan itibaren o kişiye bildirim gidecektir. Yeni bir video yayına girdiğinde aboneler gelen bildirim sayesinde videoyu izlemeye başlayacak ve çok izlenme olduğunda video ”Trend” video olarak trendlere girecektir. Ama bazı kanal sahipleri de video paylaşımlarını sağladıklarında abonelerine bildirim gitmediklerini dile getirmektedir. Yani abonelerinin de yaptığı yorumlar ve attığı mesajlarda bize bildirim gelmiyor denince ister istemez sizleri de stres alabilir. Abonelere bildirimin gitmemesi youtube ile alakalı değildir. Abone bildirimleri almayı kapalı tutmuş ya da bildirim seçeneği faal hale getirmemiş olabilir. Video başlarında abonelere bunları yapmaları gerektiğini ya da onlara bundan dolayı bildirim gitmediğini belirtebilirsiniz.

Youtube abonelere bildirim gitmiyor

Youtube video paylaşıyorum bildirim gitmiyor, youtube bildirimleri abonelere gitmiyor, youtube aboneye neden bildirim gitmiyor, youtube bildirimleri neden abonelere gitmiyor, youtube bildirim ayarlarını nasıl yapabilirim, youtube kanala abone olan kişilere bildirim göndermiyor. Kanala abone olan kişilere youtube uygulaması tarafından değil abone kaynaklı bildirim gitmediğini unutmayınız. Abone olan kişiler sırasıyla aşağıdaki adımları takip ederse sorun da ortadan kalkmış olacaktır.

Youtube video paylaştım bildirim gitmiyor

Kanala video paylaştıktan sonra kişilere bildirim gitmesini istiyorsanız abone olan kişi videonun altında bulunan ”Abone ol” yazısına 2 kez tıklamanız. Birinde abone olacak diğerinde ise bildirim gelmeye başlayacaktır. Şayet kanalı takip eden bir kişi bunları yapmasına rağmen bildirimlerin gelmediğini dile getiriyorsa o halde kendi hesabı içerisinde bir işlem sağlaması gereklidir.

Youtube abonelere bildirim gitmiyor, youtube bildirim neden gitmiyor, youtube bildirim gitmiyor, youtube video bildirileri gitmiyor, youtube video paylaştım bildirim gitmiyor, youtube bildirimler abonelere gitmiyor

Onun içinde youtube hesabına girdiğinde üst alanda var olan kendi profil resmine tıklaması gereklidir. Ona tıkladıktan sonra ”Ayarlar>Bildirimler>Abonelikler” dedikten sonra ”Abone olduğum kanallar hakkında beni bilgilendir” seçeneği pasif olduğu için bildirimler gitmiyordur. Orayı aktif hale getirmesi durumunda yaşanan sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Bundan sonraki paylaşımlarınız da Youtube abonelere bildirim gitmiyor ise gitmeye başlanacaktır. Youtube dair tüm bilgilendirmeleri paylaşıyor olacağız. Bizleri takipte kalabilirsiniz.

Youtube abonelere bildirim gitmiyor, youtube bildirim neden gitmiyor, youtube bildirim gitmiyor, youtube video bildirileri gitmiyor, youtube video paylaştım bildirim gitmiyor, youtube bildirimler abonelere gitmiyor Youtube abonelere bildirim gitmiyor, youtube bildirim neden gitmiyor, youtube bildirim gitmiyor, youtube video bildirileri gitmiyor, youtube video paylaştım bildirim gitmiyor, youtube bildirimler abonelere gitmiyor Youtube abonelere bildirim gitmiyor, youtube bildirim neden gitmiyor, youtube bildirim gitmiyor, youtube video bildirileri gitmiyor, youtube video paylaştım bildirim gitmiyor, youtube bildirimler abonelere gitmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here