Paylaş

Youtube 15 dakika sınırı kalkmıyor. Kanala uzun video eklemek ya da koymak istediğiniz de hatalar ile karşılaşıyorsanız sebebine birlikte bakarak sorunu gidereceğiz.

Bu zamana kadar kanala yükleme sağladığınız videolar hep kısa olduğundan ötürü bir problem yaşamayıp uzun video yüklerken sorun ile karşılaştıysanız nedenine bakacağız. Yaşanan bu aksaklık ne ile alakalı tümüyle bilgilendirme vereceğiz. Tek isteğimiz adımları ve incelemeleri doğru yapıp ona göre ilerleme yapmanızdır. Youtube bünyesinde milyarlarca dakika video barındıran bir platformdur. Bir çok youtube kullanıcı kanallarına her gün video eklemesi yapmaktadır. Var olan kanallarda izlenen videolar ise kişilerin para kazanmalarına sebebiyet vermektedir. Bu kez paylaşacağınız bir video 15 dakika üzerinde bir video ise ve kanala eklemek istediğiniz de farklı bir uyarı aldıysanız durumu inceleyeceğiz. Alınan hata büyük olasılıkla kanalınızın doğrulanmasının daha öncesinde yapılmamasıyla alakalıdır. Telefonumuzla kanalımızın doğrulamasını hızlı bir şekilde yaparak problemi çözüme kavuşturacağız.

Youtube 15 dakika sınırı kalkmıyor

Youtube uzun video yüklenmiyor, youtube uzun video ekleyemiyorum, youtube videolarımı neden ekleyemiyorum, youtube 15 dakika sınırı nasıl kalkar, youtube 15 dakik üzeri bir videoyu kanala ekleyemiyorum, youtube video sınırı nasıl kalkar, youtube sınırı kaldırmak istiyorum. Kısa video eklemelerinde meydana gelmeyen bir sorun ilk defa paylaşımını sağlayacağınız uzun video sonrasında devreye giriyorsa bunun sebep olduğu nedenlere göz atarak çözümü ardından getiriyor olacağız.

Youtube kanala uzun video ekleyemiyorum

Yaşanılan hata tamamen doğrulama hatasıyla alakalıdır. Öncesinde bu hatanın gelmeme sebebi doğrulamaya ihtiyaç duymamasından kaynaklıdır. Doğrulamanın faal hale getirilebilmesi için https://www.youtube.com/verify linkine tıklayarak var olan sayfaya ulaşmanız gerekiyor.

Youtube 15 dakika sınırı kalkmıyor, youtube uzun video eklenmiyor, youtube uzun video sorunu, youtube 15 dakika sınırı, youtube kanala uzun video ekleyemiyorum, youtube videom uzun eklenmiyor

Sayfaya geldiğimiz de telefonunuz yanınızdaysa eğer telefon numarası olan bölüme var olan numaranızın girişini gerçekleştirelim. Numara bilgilerini girdikten sonra ”Gönder” butonuna tıklıyoruz. Gönder dedikten sonra ise telefona kod gelecektir. Gelen kodu bu alana girdiğiniz andan itibaren artık hesabınız doğrulanmış olacaktır.

Yapılan ayarlar sonrasında uzun videolarınızı youtube kanalına eklemeye başlayabilirsiniz. Olur da bir sorun daha olursa bizlere yorumdan iletişime geçebilirsiniz. Ya da sizlerinde deneme yöntemi sırasında var olan çözümünüz varsa bunu da diğer okurlarımızın faydalanabilmesi için yoruma ekleyebilirsiniz. İyi gezintiler.

Youtube 15 dakika sınırı kalkmıyor, youtube uzun video eklenmiyor, youtube uzun video sorunu, youtube 15 dakika sınırı, youtube kanala uzun video ekleyemiyorum, youtube videom uzun eklenmiyor Youtube 15 dakika sınırı kalkmıyor, youtube uzun video eklenmiyor, youtube uzun video sorunu, youtube 15 dakika sınırı, youtube kanala uzun video ekleyemiyorum, youtube videom uzun eklenmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here