Paylaş

Yandex mail göndermiyor gelmiyor. Mail spama benzediği için gönderimi sağlanmıyor ise mail ile ilgili oluşan sıkıntınız için yapılacak ayarlardan bahsedeceğiz.

Mail alışverişini çoğu sistemler üzerinden sağlayabiliyoruz. Outlook, gmail, hotmail ya da yandex üzerinden işlemler sağlayabiliyoruz. Bir çok alanda işlemlerimizi sağladığımız mailler bizler için önem arz etmektedir. İş başvuru talepleri ya da işimiz gereği beklediğimiz maillere oldukça önemlidir. Yandex mail kullanıcıları da mail kullanımında sorunsuz bir şekilde ilerleme yapmaktadır. Ama bazen çeşitli nedenlerle yaşanan sıkıntılar sonucunda mail alışveriş aksamında sorunlar oluşabilmektedir. Mail gönderimi sonrasında spama benzediği için gönderim yapılamıyor uyarısına nasıl bir çözüm bulacağınızı da ayrıca kaleme aldık. Mail gelmiyor ya da siz karşı tarafa mail gönderimi sağladığınız da gitmiyorsa kontrolleri ilk olarak siz yaparsınız. Burada ilk yapılacak kontrol ise gönderi sağladığımız dosya da bir sorun olup olmadığıdır. Ya da kişi ismini tekrar gözden geçirip yanlış kişiye mail gönderimi sağlayıp sağlamadığımızı kontrol etmeniz gerekiyor. Bunlar kontrol edildikten sonra sorun yok ise ama hala daha sorun yaşıyorsanız o halde yapılacak işlemlere bakalım.

Yandex mail göndermiyor gelmiyor

Yandex üzerinden mail alamıyorum, yandex mail çalışmıyor, yandex maile giremiyorum, yandex mail göndermiyor, yandex mail neden gitmiyor, yandex mail gelmiyor. Yandex mail kullanıcıları için yandex hesabında oluşan mail sıkıntısıyla ilgili hangi aksiyonların işleme alınacağına ilişkin detayları yazı içerisinde sunumunu gerçekleştireceğiz. Sağlanan bu işleyiş sonrasında sorunumuz giderilecek ve sorunsuz bir şekilde tekrarında mail alışverişin de bulunabileceksiniz.

Yandex mail alamıyorum

Yandex mail hesabında oluşan temel sıkıntıyla alakalı olarak gönderici de bir sorun yok ve siz göndermek istediğiniz de sorunlar çıkıyorsa işlemlere beraber bakacağız. Yandex mail üzerinde oluşan alışveriş sorunuyla alakalı olarak ilk önce Buraya tıklayıp ilgili sayfaya erişim gerçekleştiriyoruz.

Yandex mail göndermiyor gelmiyor, yandex mail alamıyorum, yandex mail gitmiyor, yandex mail gönderilmiyor, yandex mail sorunu, yandex mail gelmiyor

  • Sayfaya giriş yaptıktan sonra aşağıya doğru kaydıralım. En aşağıya indiğiniz de gelecek olan ekranda ”İletişim” yazısını göreceksiniz.
  • İletişim alanın açtıktan sonra burada var olan değerlerin giriş işlemlerini sağlıyoruz.
  • Size inceleme sonrasında dönülecek mail adresini ve iletinizi kapsamlı bir şekilde giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Harici durumda ekran görüntüsüyle sorunu belirtmeniz daha yararlı olacaktır.
  • İşlemler sonucunda yandex yetkilileri konunun incelemesi sonrasında gerekli işlemler yapılmıştır. Diye sizlere bir bilgi mesajı gönderecektir.
  • Gönderilen bilgilendirmeler sonucunda artık mailinize giriş yaparak mail alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yandex mail göndermiyor gelmiyor, yandex mail alamıyorum, yandex mail gitmiyor, yandex mail gönderilmiyor, yandex mail sorunu, yandex mail gelmiyor

Oldu ki diyelim Yandex mail göndermiyor gelmiyor hala devam ediyor. Başka bir cihazlar mailinize girerek ya da farklı tarayıcıdan işlem yapabilirsiniz.

 

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here