Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda YAAY videolar otomatik açılmıyor ve oynamıyor diyenler için izlenecek çözüm aşamalarından bahsedeceğiz.

Her uygulamanın kendine has sorunları varken bir de araştırma sağlayan kullanıcıları bulunmaktadır. Siz de bu kullanıcılardan birisi olabilirsiniz. YAAY hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız eğer doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz. YAAY videolar otomatik açılmıyor ve oynamıyor sorunu varsa muhtemelen otomatik video oynatma özelliği kapalıdır.

Daha öncesinde ben böyle bir işlem yapmadım neden açılmıyor diyorsanız ona da çözüm bilgilerini ekleyeceğiz. Ama çoğu kullanıcının karşılaşmış olduğu bu sorunun altında yatan nedenin de otomatik video oynatma alanının kapalı olmasından kaynaklandığını dile getirebiliriz. Siz kapatmamış olabilirsiniz. Bağlantı kendiliğinden de kapanmış olabilir.

YAAY videolar otomatik açılmıyor ve oynamıyor

YAAY videolar otomatik açılmıyor

YAAY videolar otomatik açılmıyor ile ilgili araştırmalarınızın içerisindeki cevabı yukarıda vermiş olsak bile bilmeniz gerekenleri de tekrardan yanıtlayacağız. İlk olarak YAAY uygulamasında videoların otomatik bir şekilde açılmadığını gördüğünüz anda uygulama içerisindeyken sağ üst alanda bulunan profil resminizin üzerine dokunun.

Buraya dokunmanızla birlikte gelen sayfanın yine sağ üst tarafında yer alana ayar sekmesine dokunun. İlgili işlemlerinizi devam ettirirken açılan sayfada ‘’Genel ayarlar’’ kısmına erişim sağlayın. Burada ‘’Otomatik video oynatma’’ özelliği kapalı durumda ise açık hale getirmeniz gerekmektedir. Çünkü kapalı durumda olduğu sürece videoların otomatik başlatılması gibi bir durum söz konusu olmaz.

  • Bazı kullanıcıların ise bu alanın açık durumda olmasına rağmen videoların otomatik bir şekilde başlatılmadığını dile getirdiğini gözlemledik.
  • Ana nedeninin ne olduğuna dair bilgileri gözden geçirmiş bulunmaktayız.
  • Vereceğimiz bilgilerle beraber de bu sorunun da çözüme dair işlem detaylarını devreye koyacağınızı da bilmenizi isteriz.

YAAY videolar otomatik oynamıyor

YAAY videolar otomatik oynamıyor sorununa dair tüm işlem detaylarını işleme koyuyor olmanıza rağmen videolar otomatik oynamıyor ise internet bağlantınızda meydana gelen yavaşlıktan ötürü açılmıyordur.

Yavaş olan internetin hızlı hale gelebilmesi için mobil internetiniz üzerinden bağlantı kuruyorsanız yeni internet paketi yaptırmanız gereklidir. Wifiden bağlantı kuruyorsanız eğer modeminizin kanal ayarların işleme koyarak aşamaları bitirebilirsiniz. YAAY hakkında sormak veya karşılaştığınız farklı sorunlar var ise bize bunu yorum kısmından bildirebilirsiniz.

YAAY videolar otomatik oynamıyor
YAAY videolar otomatik açılmıyor ve oynamıyor
Önceki İçerikYAAY videolar otomatik oynamasın ve açılmasın
Sonraki İçerikYAAY bildirim almak istemiyorum ve gelmesin
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here