Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda YAAY sorun bildirme telefon numarası destek hattı için bilgileri vereceğiz.

Twitter benzerliği ile bilinen ve ülkemizin geliştirmiş olduğu YAAY uygulamasına olan ilginin günden güne artış gösterdiğini söylemek mümkündür. Programda oluşan sorunlardan dolayı herkes YAAY sorun bildirme telefon numarası destek hattı böyle bir araştırma içerisine girmektedir.

Bildiğiniz üzere diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi YAAY uygulamasında da bire bir iletişime geçebileceğiniz bir müşteri hizmetleri yetkilisi ne yazık ki bulunmamaktadır. Dolayısıyla almış olduğunuz hata sonrasında nasıl bir yol izleyeceğinize dair detayları haberimizde bulabileceksiniz.

YAAY sorun bildirme telefon numarası destek hattı

YAAY sorun bildirme

YAAY sorun bildirme işlemleri için bir iletişim numarası arayışına girmemenizi tavsiye ediyoruz. Bu durum sizin sorun yaşamanıza neden olacaktır. Dolayısıyla form ya da mail yolu ile iletişime geçebileceğinizin bilgisini sizinle paylaşabiliriz.

Doğal olarak bu bilgiyi sizinle paylaşırken de ilgili araştırmaları da sizin adınıza biz yapmış bulunmaktayız. Bunun için ilk olarak YAAY uygulamasının içerisine giriş gerçekleştiriniz. Uygulamaya girdikten sonra profil resminizin olduğu bölmeye dokununuz. Devamında ise gelen sayfanın sağ üst tarafında yer alan ayar sekmesine tıklayınız. Gelen sayfada ‘’İletişim ve yardım’’ seçeneğini göreceksiniz. Onun üzerine tıklamanızla birlikte yaşamış olduğunuz sorunu ayrıntılarıyla birlikte nelerin gerekli olduğunu sizinle paylaşılan bir yer gelecektir.

Elbette siz şifrenizi unuttunuz ya da hesabınıza hiçbir şekilde giriş yapamıyorsanız bu durumda belirtilen alana da giriş gerçekleştirmesi sağlayamazsınız. Böyle bir durumda ise ‘’bilgi@yaay.com.tr’’ adresine mail gönderimi yapmalısınız. Buraya yaşamış olduğunuz sorunu ayrıntılarıyla birlikte belirtebilirsiniz.

YAAY telefon numarası bulunmadığından dolayı gireceğiniz araştırmalarınızın bu noktada sonuçsuz kalacağının bilgisini de sizinle gönül rahatlığı ile paylaşabiliriz. Tabi bir diğer çözüm noktası ise uygulama için sorun yaşıyorsanız yaşamış olduğunuz sorunun çözümü adına web sitemizden bir araştırma içerisine girebilirsiniz.

YAAY hakkında gereken tüm bilgileri yayınlamaya tüm hızımızla devam etmekteyiz. Bizleri takipte kalmayı unutmayınız. Sorunu bildirmeniz ile birlikte YAAY yetkilileri tarafından sizlere geri dönüş bilgilendirmesi gelecektir. O süreye kadar artık yaşamış olduğunuz hangi sorunsa onu beklemenizde yarar bulunmaktadır.

YAAY sorun bildirme telefon numarası destek hattı
Önceki İçerikDistant Kingdoms sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
Sonraki İçerikYAAY şifremi unuttum ve giremiyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here