Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda YAAY şifremi unuttum ve giremiyorum diyenlere özel işlem aşamalarından bahsedeceğiz.

Günümüz çağında sosyal medya uygulamaları artık hayatımızın olmazsa olmazları arasındaki yerini almış durumdadır. Dolayısıyla her birine koymuş olduğumuz şifreleri belli bir süre geçtikten sonra unutabilmekteyiz. Eğer siz de YAAY şifremi unuttum ve giremiyorum diyenlerden biriyseniz eğer bunun için gerekli olan verileri sizinle paylaşacağız.

Her uygulamanın olduğu gibi YAAY uygulamasının da şifresini gayet normal olacak şekilde unutabilmeniz mümkündür. Dolayısıyla unutulan şifrenizin tekrar hatırlanabilmesi ya da tekrar hesaba girilebilmesi için size lazım olan bilgilerin neler olduğuna hep birlikte bakarak sorunun çözümünü sağlayabileceksiniz.

YAAY şifremi unuttum ve giremiyorum

YAAY şifremi unuttum

YAAY şifremi unuttum sorunuyla karşılaşan kişi sayısının günden güne arttığını söylemek mümkündür. Yapılan araştırmaların yüzde 90’nının bunu oluşturduğunu da söylemekte fayda bulunmaktadır. Bu durum gayet normaldir.

Kaybettiğiniz şifreden dolayı hesabınıza erişim sağlayamıyorsanız bu durumda yapmanız gereken işlem şifre yenilemektir. Ancak onun öncesinde şifreni mi unuttun? Butonuna tıklayıp işlemlerinizi bu doğrultuda sağlayabilirsiniz.

Fakat bu yeterli olmazsa eğer https://yaay.com.tr/lost-password linkine tıklayıp ilgili ekrana ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. Gelen sayfanın sağ tarafında bulunan ‘’Mail adresi’’ bölmesine YAAY hesabınıza giriş yapmış olduğunuz mail adresinizi girmeniz gerekmektedir. Mail adresinizi yazmanızla birlikte gönder derseniz yenileme linki girmiş olduğunuz mail adresinize gelmiş olacaktır. Onun üzerine tıklayıp yeni şifre belirlemesi sağlayabilirsiniz.

YAAY giremiyorum sorunu için siz mail adresinize link istediniz ancak mail adresinize link gelmedi ise bu durumda mail adresinize giriş yaparak ‘’bilgi@yaay.com.tr’’ adresine sorunu bildirmeniz gerekmektedir. İlgili sorunu bildirmeniz durumunda YAAY yetkilileri tarafından gerekli kontroller sağlanıp size geri dönüş yapılacaktır.

YAAY uygulaması ülkemizde gelişmekte olan uygulamalardan birisi olmasından ötürü günden güne kitle sayısı artış göstermektedir. Durum böyle olunca da yaşanan aksaklıklar ve sorunlarda her geçen gün artmaktadır. Yaşanan bu sorunların da kısa süre içerisinde giderilebilmesi için ise bizde gereken bilgileri sizinle paylaşmaya devam etmekteyiz. Elbette bunları yaparken sizden gelen geri bildirimler üzerinden ilerleme yapmaktayız. YAAY hakkında sormak ya da eklemek istediğiniz bir yer olur ise bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

YAAY şifremi unuttum ve giremiyorum
Önceki İçerikYAAY sorun bildirme telefon numarası destek hattı
Sonraki İçerikFacebook video çözünürlüğü düşük ve bozuk
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here