Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz mevcut yazımızda YAAY şifre değiştirme ve ayarlama aşamalarını hangi alandan sağlayacağınıza bakacağız.

Sosyal medya uygulamaları arasında adından söz ettirmeye başlayan ve Twitter benzerliği ile dikkatlerini üzerine çeken YAAY uygulamasıyla ilgili akıllarda soru işareti bırakan bilgileri ele almaktadır. YAAY şifre değiştirme ve ayarlama işlemi için araştırma yapıyorsanız eğer doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz.

  • YAAY platformunda şifre değiştirmesi için nelerin gerekli olduğuna birlikte göz gezdireceğiz.
  • Konunun tarafınızdan daha netlik kazanabilmesi adına ise görsellerle bilgileri pekiştireceğiz.
  • Ayarlarınızla birlikte sorununuzu kısa süre içerisinde giderebileceksiniz.

YAAY şifre değiştirme ve ayarlama

YAAY şifre değiştirme

YAAY şifre değiştirme ayarlarını yine uygulamanızın kendi içerisinden sağlayabiliyorsunuz. Şifrenizin değiştirebilmesi için ise eski şifrenizin bilinmesi gereklidir. Yoksa eğer şifreni mi unuttun? Adımlarının takip edilmesi lazım. Şifrenize sahipseniz eğer çok rahat bir şekilde şifreyi değiştireceğiz.

İşlemler için ise öncelikli olarak YAAY hesabınıza giriş yapıp açılan ekranın sağ üst alanında bulunan profil resminize dokunun. Bununla beraber gelen sayfanın yine sağ üst alanında yer alan ayar sekmesine tıklayın.

Karşınıza gelen ekranda ‘’Profil ayarları’’ alanına giriş gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Devamında ise gelen sayfada ‘’Hesap ayarları’’ bölümün erişim sağlayın. Yapılan tüm bu işlemler sonucunda gelen sayfada ‘’Şifre’’ seçeneğini görmüş olacaksınız. Onun hemen altında yer alan ‘’Değiştir’’ simgesine tıklayın.

Değiştir demenizle birlikte gelen ekranda ‘’Mevcut şifre’’ alanına eskiden kullandığınız şifrenin girişini yapın. Devamına ise ‘’Yeni şifre’’ ve bir sonraki ekranda ise ‘’Yeni şifre tekrar gir’’ bölümüne tıklayıp ayarlarınızı bitirebilirsiniz.

YAAY şifre ayarlama aşamalarını bu şekilde bitirmiş olacaksınız. Ancak değiştir demenizle rağmen şifre değişmiyorsa istenilen formatla şifre yazmadığınızdan ya da eski şifreyi hatalı girmekten dolayı sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Bunlardan birinde hata varsa düzeltip deneme yapmalısınız. Fakat ben herhangi bir sorun yaşamıyorum diyorsanız bu durumda internet bağlantınız da bir problem olabilir. Ya da muhtemelen gelen güncellemeden ötürü yeni belirlediğiniz şifre devreye alınmıyor olabilir. Kontrollerini sağlayıp tekrar işlem yapabilirsiniz. Herhangi bir sorun oluşması ya da problemin giderilmemesi durumunda bize bunu yorum kısmından dile getirebilirsiniz.

YAAY şifre ayarlama
YAAY
YAAY şifre değiştirme ve ayarlama
Önceki İçerikYAAY hesabını dondurma ve askıya alma
Sonraki İçerikYAAY profilimi paylaş ve başkasına atma
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here