Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda YAAY profilimi paylaş ve başkasına atma aşamalarını konu almış bulunuyoruz.

2 Eylül 2020 tarihi itibariyle piyasaya sürülen ve ülkemiz tarafından geliştirilen YAAY uygulamasına olan ilgi günden güne artış göstermektedir. YAAY profilimi paylaş ve başkasına atma ayarlarını devreye almak isteyenler için araştırmaları bitirmiş bulunmaktayız.

Uygulamaya kayıt olduğunuz esnada belirlemiş olduğunuz kullanıcı adını ve diğer bilgileri yine uygulama içerisinde değişikliğe gidebiliyorsunuz. Ancak aynı isimden binlerce kişi olabileceğinden ötürü arkadaşlarınız sizi bazen bulamayabilmektedir. Nitekim bu işlem sadece YAAY uygulamasında olmamaktadır. Diğer uygulamalarda da bu sorunu hali hazırda yaşama ihtimaliniz bulunmaktadır.

YAAY profilimi paylaş ve başkasına atma

YAAY profilimi paylaş

YAAY profilimi paylaş şeklinde girdiğiniz araştırmalarda kısa süre içerisinde çözüm elde edebilmeniz için gereken tüm işlemleri aşamalı olacak şekilde paylaşacağız. Arkadaşınız sizi uygulama içerisinde bulamıyorsa eğer bu durumda yapmanız gereken işlem profilinizi paylaşmak olacaktır.

YAAY uygulamanızda bunun nasıl ilerleme yaptığına beraber göz gezdireceğiz. Öncelikli olarak platformun içerisine giriniz. Ve daha sonrasında ise gelen sayfanın sağ üst kısmında yer alan profil resminize dokununuz. Oraya dokunmanızla birlikte gelen sayfanın yine sağ tarafında bulunan ayar simgesine tıklayınız.

Gerçekleştireceğiniz tüm bu işlemler sonucunda gelen ekranda tüm ayarlarınızı kontrol altında tutabileceğiniz bir ekran belirecektir. Bu ekranda ‘’Profilimi paylaş’’ seçeneğini de görebilirsiniz. Onun üzerine tıklamanızla birlikte artık sonuca yaklaşmış olacaksınız. Karşınıza birden fazla seçenek sunan bir ekranın geldiğini göreceksiniz. İlgili ekranda hangi yol ile profilinizi göndermek istiyorsanız var olan seçeneği seçip ilerleme yapabilirsiniz.

YAAY profilimi başkasına atma ayarlarını WP’den deneyebilir ya da bunun için farklı bir uygulama kullanabilirsiniz. Arkadaşınıza gönderiniz bir link şeklinde gidecek ve o linkin üzerine dokunmasıyla beraber doğrudan sizin hesabınıza ulaşabilecektir. Belirtilen ayarlarınız esnasında hatalarla karşılaşmanız durumunda bize bunu yorum alanından dile getirebilirsiniz.

YAAY ile ilgili profilinizi paylaşma sırasında sorun olursa bağlantıyı kontrol edebilir ya da arka planda çalışan uygulamalar varsa onu kaldırıp yeniden yükleme sağlayabilirsiniz. Tüm aşamalar neticesinde sorun giderilmiş ve sorunsuz şekilde profilinizi paylaşmış olacaksınız. Eklemek ya da sormak istediğiniz bir yer olur ise bize bunu yorumdan ulaştırabilirsiniz.

YAAY profilimi paylaş ve başkasına atma
Önceki İçerikYAAY şifre değiştirme ve ayarlama
Sonraki İçerikYAAY mail adresini değiştirme ve düzenleme
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here