Değerli okurlarımız, yayına vereceğimiz bu yazımızda YAAY mesaj almak istemiyorum ve gelmesin istiyorsanız hangi ayarı sağlamanız gerektiğini ele aldık.

Türkiye merkezli geliştirilen YAAY uygulamasının ülkemizdeki kullanımı her geçen gün daha da artmaktadır. Durum böyle olunca da uygulamayı kullanan kişilerin de uygulama hakkındaki araştırmaları da sürekli artış göstermektedir. YAAY mesaj almak istemiyorum ve gelmesin sorununa ilişkin bilgileri beraber gözden geçireceğiz.

  • Normal şartlarda sosyal medya hesaplarının hemen hemen hepsinde mesaj gelmemesi için bir ayar bulunmaktadır.
  • Nitekim YAAY uygulamasında da bu özelliğin olmamasını beklememeliydik.
  • Uygulama da yeni olduğunuz için ilgili ayarın nerede olduğu konusunda bir fikir sahibi olamayabilirsiniz.

YAAY mesaj almak istemiyorum ve gelmesin

YAAY mesaj almak istemiyorum

YAAY mesaj almak istemiyorum diyorsanız eğer aşamalarınızı ilk olarak uygulamanın kendi içerisinden sağlayabilirsiniz. Öncelikle telefonunuzdan YAAY uygulamasının içerisine girişinizi sağlayın. Platforma girişinizi yapmanızla birlikte gelen sayfanın üst alanında yer almakta olan profil resminize dokunun.

Bir sonraki ekranın sağ tarafında yer alan ‘’Ayar’’ sekmesine dokunun. Ayarlarınızı belirtilen şekilde işleme koymanızla birlikte açılan sayfada ‘’Gizlilik ayarları’’ adı altında bir sayfa görmeniz gerekmektedir. Onun üzerine dokunup işlemlerinize devam ediyorsunuz.

Gizlilik ayarlarının içerisinde ‘’Özel mesaj’’ bölmesini görmeniz gerekmektedir. Bura muhtemelen olarak sizde aktif durumdadır. Kapalı duruma getirebilmeniz için sola kaydırmanız yeterli olacaktır. İşlemleri bitirdiğinizde artık uygulama da size mesaj göndermek isteyen kişiler mesaj gönderimi yapamayacaklardır.

YAAY mesaj gelmesin işlemleri bahsedilen ayarlar kadar basittir. Ama siz bu ayarları devreye alıyor olmanıza rağmen hala daha size uygulamadaki kişiler özel mesaj gönderebiliyorsa muhtemelen yaptığınız ayarlar işleme girmemiş olabilir.

Peki bu durumda ne yapmalıyım? Diye düşünebilirsiniz. Böyle bir durumda hemen internet bağlantınızı, tarih ve saat ayarlarınızı ve bunların dışında platforma gelen güncelleme var mı? Yok mu? Onların kontrollerini sağlamanız gerekmektedir. Tüm her şeyi kontrol edip tekrar deneme yaptığınız da problem kalmamış olması gereklidir. Sorun yaşarsanız bize bunu yorum alanından dile getirmeniz yeterli olacaktır. YAAY hakkında sormak ya da merak ettiğiniz farklı konuları da aynı şekilde bize yorumdan ulaştırabilirsiniz.

YAAY mesaj gelmesin
YAAY mesaj almak istemiyorum ve gelmesin
Önceki İçerikTek kullanımlık kod gelmiyor ve şifre sorunu
Sonraki İçerikAirport CEO Sistem Gereksinimleri Pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here