Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda YAAY mail adresini değiştirme ve düzenleme ayarlarını hangi alandan sağlanacağını ele aldık.

YAAY uygulamasına kayıt işlemlerinizi mail adresinizi girerek sağlayabilirsiniz. Girdiğiniz bilgileri daha sonrasın da değiştirmek isteyebilir ya da onun üzerinde düzenleme yapmak isteyebilirsiniz. YAAY mail adresini değiştirme ve düzenleme ayarlarını hangi aşamaları kontrol etmeniz gerektiğine bakacağız.

  • Ayarlarınızı bizim size belirttiğimiz şekilde işleme koymanız durumunda en ufak bir sorun yaşamayacağınızı bilmenizi isteriz.
  • Var olan ayarlarınızı doğru bir şekilde devreye alırsanız sorunsuz şekilde işlem sağlayabilirsiniz.
  • Konuyu daha fazla uzatmadan aşamaların nereden yapıldığına bakalım.

YAAY mail adresini değiştirme ve düzenleme

YAAY mail adresini değiştirme

YAAY mail adresini değiştirme işlemi için öncelikle uygulamanızın içerisine giriniz. Uygulamaya girişinizi yapmanızla birlikte gelen sayfanın sağ üst tarafında yer alan profil resminizin olduğu bölüme tıklayınız. Daha sonrasında ise sağ üst tarafta bulunan ayar düğmesine dokununuz. Beraberinde karşınıza bir çok ayarın olduğu bir ekran gelecektir.

Gelecek olan seçenekler içerisinde ‘’Profil ayarları’’ bölümüne giriniz. Ve onun sonrasında ise yine açılan sayfa içerisinde ‘’Hesap ayarları’’ bölmesine tıklayınız. Sağlamış olacağınız işlemlerle beraber gelen sayfanın en üstünde mail adresini bulacaksınız. Mail adresinin altında ‘’Değiştir’’ seçeneğini göreceksiniz.

Ayarlarınızı belirtilen şekilde işleme koymanız durumunda yeni mail adresinizi girerek ilerleme yapılandırabilirsiniz. Ve böylelikle sorununuzda kısa süre içerisinde giderilmiş olacaktır. Mail adresinizin değişimi sırasında hatayla karşılaşır ya da farklı bir problem yaşarsanız onunda nedenleri bulunmaktadır. O nedenleri ele alarak sorunu gidereceğiz.

YAAY mail adresini düzenleme işlemlerini sağladığınızda sorun yaşarsanız eğer bunun nedeni muhtemelen internet bağlantınızın yavaş ya da kesik olmasıyla alakalıdır. Normalde YAAY ve diğer uygulamalar internet olmadan aktif çalışan uygulamalar değildir.

Doğal olarak yaptığınız her işlemi bağlantılarınızı kontrol ederek işleme almalısınız. İnternet bağlantınızda sorun olmayabilir. Ama her ihtimale karşı bunu kontrol etmenizde yarar bulunmaktadır. Ayarların yapılandırma işlemlerini devreye almanızla birlikte sorun devam ederse bu durumda sunucu tabanlı problem oluşmuş olabilir.

Sunucu kaynaklı sorunlarda sizin bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Sorun kendiliğinden giderilecektir. YAAY hakkında bilmek ya da merak ettikleriniz varsa bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

YAAY
YAAY mail adresini değiştirme ve düzenleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz