Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda YAAY kendiliğinden kapanıyor ve dışarı atıyor diyenlere özel işlemlerinizi ele aldık.

Kendiliğinden kapanma sorunları sadece YAAY uygulamasına özgü değil diğer tüm uygulamalarımızda olan bir durumdur. Önemli olan ise sorunun ana kaynağının ne olduğunu bulup ona göre ilerleme yapmak olacaktır. YAAY kendiliğinden kapanıyor ve dışarı atıyor diyenlere özel işlem aşamalarının nereden sağlanacağı konusunda sizi bilgilendireceğiz.

YAAY uygulamasına girişinizi sonrasında kendiliğinden kapanıyor ya da dışarı atıyor ise buna dur demekte sizin elinizdedir. Aslında uygulamaya problemsiz şekilde giriş yapıp sorunsuz şekilde de kullanım yapmanız gerekmektedir. Lakin siz girişinizi sağladığınız esnada giriş yapmanıza izin vermiyor ise çözüme yönelik aşamalarınıza bakacağız.

YAAY kendiliğinden kapanıyor ve dışarı atıyor

YAAY kendiliğinden kapanıyor ve dışarı atıyor

YAAY kendiliğinden kapanıyor sorununu bir çok nedeni bulunmaktadır. Nedenlerin hepsini ayrı ayrı ele alarak probleme dur diyebilmeniz adına izlemeniz gereken yollara da değineceğiz. Aslında sorunun giderilmesinin çözümü internet bağlantısına yorulsa da çoğu noktada bağlantı hızlı olmasına rağmen dahi işlem yapılamamaktadır.

Bağlantılarınızın elbette ki yavaş olmaması gereklidir. Dolayısıyla böyle bir durum yaşanır ise bağlantılarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir.

Haricinde bilgisayarınızda indirmiş olduğunuz bir dosya olabilir ya da telefonunuzda arka planda indirmiş olduğunuz dosyadan dolayı girişinizle birlikte uygulama sizi dışarı atıyor olabilir.

Nedenleri fazlalaştırmak mümkün olsa da arka planda indirilen bir dosya varsa muhtemelen bundan dolayı sorun yaşıyor olma ihtimaliniz de yüksektir. İhtimalleri düşürmek için de bu işlemlerin bitmesini bekleyip tekrar giriş sağlayın.

Ancak sorun bunla alakalı değil ise bu durumda gelen bir güncellemeden dolayı hata alıyor olabilirsiniz. Dolayısıyla güncellemenin tamamen devreye alınabilmesi için cihazınızdan uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme yaparak deneme sağlayın.

YAAY dışarı atıyor

YAAY dışarı atıyor sorununa dur demek adına belirtilen işlemlerimizi devreye alırsanız problem giderilmiş olması gereklidir. Lakin sorun bütün bunlara rağmen devam ederse sunucularıyla alakalı bir problem olabilir.

Sunucu da oluşan sorun sizle alakalı olmadığından ötürü beklemeniz gerekmektedir. Beklediğinizde sorun yetkililer tarafından kendiliğinden giderilecektir.

YAAY hakkında merak ettiğiniz ya da takıldığınız farklı bir konu olur ise bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

Önceki İçerikYAAY karanlık modda gelmesin ve açılmasın
Sonraki İçerikSky Haven Sistem Gereksinimleri Pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here