Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda YAAY karanlık modu açma ve etkinleştirme ayrını konu aldık.

Türkiye merkezli açılan YAAY uygulamasında kitle günden güne artış göstermektedir. 280 karakter yazılı paylaşımlarınızı sağladığınız platformda merak edilen konuların da oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. YAAY karanlık modu açma ve etkinleştirme aşamaları noktasında ayarlarınızı hangi alandan sağlanacağına ilişkin araştırmaları tamamlamış bulunmaktayız.

Normalde karanlık modu artık çıkan tüm uygulamalarda yerini almış durumdadır. Bilgisayarda, tarayıcı da ya da telefonların kendi özellikleri arasında bulunan bilgilerin dışında yeni çıkan uygulamalarda da özelliğin olduğunu söylemek mümkündür. YAAY platformunda bu ayarların nereden sağlanacağına ilişkin detayları gözden geçireceğiz.

YAAY karanlık modu açma ve etkinleştirme

YAAY karanlık modu açma

YAAY karanlık modu açma işlemlerine yönelik aşamaları uygulama içerisinde yeni olduğunuz için nereden yapıldığını bilemeyebilirsiniz. Bu durum akşamları yansıyan ışığın sizi rahatsız etmesiyle birlikte daha da sıkıntı bir hal alabilir. Doğal olarak yansıyan ışığın sizi rahatsız etmemesi adına izlenecek çözüm yollarından bahsedeceğiz.

YAAY uygulamanıza girişinizi yapmanızla birlikte gelen sayfanın sağ üst alanında bulunan ‘’Profil’’ resminizin olduğu alana dokunun. Beraberinde ise yine gelen sayfanın hemen sağ tarafında yer alan ayar sekmesine tıklayın. Buraya tıklamanızla birlikte tüm ayarlarınızı kontrol altında tutabileceğiniz bir pencere ekranı gelecektir.

  • Sayfanın hemen alt tarafında bulunan ‘’Karanlık modu’’ seçeneğinin karşısındaki tik muhtemelen sizde kapalı olacaktır.
  • Tiki sağa doğru kaydırmanızla birlikte karanlık mod aktif hale gelecek ve ekran bir anda kararacaktır.
  • Dolayısıyla sağlanan işlemlerle birlikte sorunda giderilmiş olacaktır.

YAAY karanlık modu etkinleştirme aşamalarınızı bahsedilen şekilde işleme koyabilirsiniz. Ayarlarınız ile birlikte sorun devam ederse aşağıdaki adımları devreye alabilirsiniz;

  • Öncelikle internet bağlantınızı kontrol edin.
  • Uygulama güncel mi değil mi? Ona bakın. Şayet güncel değil ise kaldırıp yeniden yükleme yaparak deneme gerçekleştirin.
  • Karanlık moda geçiş yaptığınız esnada arka planda çalışan uygulamalar varsa onları kapatıp o şekilde deneyin.

Ele alacağınız tüm bu işlemler sonucunda karanlık modun aktifleştirme işlem aşamalarınızı bitirmiş olacaksınız. YAAY uygulamanızla birlikte sormak ya da eklemek istediğiniz farklı bir konu var ise bize bunu yorum alanından bildirebilirsiniz.

YAAY karanlık modu açma ve etkinleştirme
Önceki İçerikXiaomi Redmi Note 5 format atma ve sıfırlama
Sonraki İçerikYAAY karanlık modda gelmesin ve açılmasın
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here