Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda YAAY inmiyor yüklenmiyor ve hata veriyor diyenlere özel işlem aşamalarında size nelerin gerekli olduğunu anlatacağız.

Günümüz teknolojisinde çıkan teknolojik ürünlerin sayılarında artış görünse de uygulama sayılarında da artış olduğunu söylemek mümkündür. Sosyal medya uygulamalarının arasına bir yenisi daha eklenmiş durumdadır. Fakat çoğu kullanıcı YAAY inmiyor yüklenmiyor ve hata veriyor dediğinden ötürü bu hatanın ne ile alakalı olabileceğini araştırmış bulunuyoruz.

 • YAAY uygulamasının ücretli mi? Değil mi? Olduğu da araştırılan konular arasındaki yerini almış durumdadır.
 • Uygulamanızı Play store ya da Apple store üzerinden ücretsiz olacak şekilde indirebilirsiniz.
 • Türkiye merkezli bir sosyal medya uygulaması olan YAAY uygulamasının piyasaya sürüldüğü tarih ise 2 Eylül 2020 yılındadır.
 • Sosyal medya uygulamaları arasında ise Twitter uygulamasını andıran uygulamayı kullanan kişi sayısı da günden güne artış göstermektedir.

YAAY inmiyor yüklenmiyor ve hata veriyor

YAAY yüklenmiyor

YAAY yüklenmiyor yönünde bilgi ileten kitle sayısının her geçen gün artış olduğu bir ortamda sorunun giderilmesine yönelik aşamaların neler olduğuna beraber göz gezdireceğiz. YAAY uygulamasının indirilmesi esnasında aldığınız bir hata yok sadece yükleme başarısız şeklinde bir uyarı veriyorsa bu durumda bağlantılarınızı gözden geçirmelisiniz.

 • İnternet olmadan uygulamanın telefonunuza indirme işlemlerini sağlayamazsınız.
 • İndirmelerin yapılabilmesi için öncelikle mobilden bağlıysanız wifiye, wifiden bağlıysanız mobile bağlanarak deneme gerçekleştirin.
 • Sağlayacağınız bu denemeler sonucunda sorununuzun da giderilmiş olması gerekmektedir.
 • İnternet bağlantısıyla ilgili bir problem olmadığını tespit etmeniz durumunda arka planda çalışan uygulamalarınız varsa bu uygulamaların kaldırılmasını sağlayın.
 • Uygulamaların kaldırılmış ve açık olan bağlantıların kapatılması sonucunda tekrar deneme gerçekleştirmeniz de fayda var.
 • Denemeleriniz tekrardan sonuçsuz kalır ise eğer farklı bir sorun var demektir.
 • Bu sorun ise muhtemelen cihazınızın depolama alanının dolu olmasıdır. Depolama alanınızı boşaltıp yükleme işlemine devam ederseniz sorun giderilmiş olacaktır.

YAAY hata veriyor

YAAY hata veriyor diyenler için var olan ayarların nereden sağlanacağına yönelik bilgileri kademe kademe ele almış bulunuyoruz. Elbette uygulamanın yükleme işlemleri sonrasında da hata alabilirsiniz. O hataların da çözümlerine yönelik bilgileri size vereceğiz.

Ancak burada as olan indirme sırasındaki hatadır. O hata da verilen bilgiler ışığında giderilmiş olması lazım gelmektedir. Sorun devam ediyorsa en son ihtimal ise tarih ve saat ayarlarınızı gözden geçirin. Saat ve tarihte sorun varsa bundan ötürü de inmeyebilmektedir.

YAAY inmiyor yüklenmiyor ve hata veriyor

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz