Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda YAAY hikayemi silme ve kaldıramıyorum diyorsanız eğer gerekenleri paylaşacağız.

Günlük yaşantınızda çekmiş olduğunuz bir görseli arkadaşlarınızla ya da takipçilerinizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Bunu aynı şekilde YAAY uygulamasında da sağlamanız mümkündür. Ancak paylaştığınız bir görseli silmekte isteyebilirsiniz. Bizde YAAY hikayemi silme ve kaldıramıyorum konusunda bilgi vereceğiz.

  • Belirteceğimiz ayarlar ışığında paylaşımını gerçekleştirmiş olduğunuz hikayenin hesabınızdan nasıl silineceği konusunda bilgi vereceğiz.
  • Normalde 24 saat içerisinde kendiliğinden otomatik olarak silinen görsellerin hikaye bölmesinde nasıl kaldırılacağını ele alacağız.

YAAY hikayemi silme ve kaldıramıyorum

YAAY hikayemi silme

YAAY hikayemi silme ile ilgili araştırmaların her geçen gün daha da arttığını gözlemlemiş bulunuyoruz. Uygulamada yapmış olduğunuz hikayenin 24 saati geçmeden silmek istiyorsanız bu tamamen sizin elinizde olan bir işlemdir. Yanlışlıkla paylaşmış olduğunuz bir hikayenin hemen silinmesi için yapmanız gereken ayarları ele aldık.

Normal şartlarda paylaştığınız hikayenin ardından tekrar silinmesi için ilk olarak hikayelerim bölmesine dokununuz. Oraya dokunmanız ile birlikte gelen sayfa içerisinde sağ üst alanda bulunan (…) noktalı bölmeye tıklayınız.

Siz bu alana tıklamanız ile birlikte gelen seçenekler arasında ‘’Sil’’ seçeneğini artık görmüş olacaksınız. Sil dedikten sonra artık paylaşım yapılan hikaye YAAY uygulamasından kalkmış olacaktır. Fakat siz sil diyor olmanıza rağmen silinme işlemleri devreye girmiyorsa eğer bunun farklı nedenleri bulunmaktadır. Bu nedenlerin neler olduğu konusunda gereken bilgileri sizinle paylaşıyor olacağız.

YAAY hikayemi kaldıramıyorum yukarıdaki işlemleri yapıyor olmanıza rağmen hikayeler kalkmıyor ise internet bağlantısıyla alakalı sorun yaşıyor olabilirsiniz. Doğal olarak mobilden bağlıysanız wifiye, wifiden bağlıysanız mobile bağlanarak deneme gerçekleştirebilirsiniz.

Denemeleriniz neticesinde sorun devam ediyorsa bunun farklı bir nedeni ise gelen güncelleme ile alakalıdır. Güncellemenizin işleme konulabilmesi için ise kaldırıp yeniden yükleme sağlarsanız bu sorunda kalkmış olacaktır.

Twitter benzerliği ile bilinen ve Türkiye merkezli geliştirilen uygulamanızda hikayenizi bahsedilen şekilde silme ayarını sağlamanız mümkündür. Tüm bu ayarlar neticesinde sormak ya da eklemek istediğiniz bir yer olur ise bize bunu yorumdan dile getirmeniz yeterlidir.

YAAY hikayemi silme ve kaldıramıyorum
Önceki İçerikYAAY hikayemi kimler görmüş ve bakmış
Sonraki İçerikXiaomi Mi 5 Pro format atma ve sıfırlama
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here