Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda YAAY hikayemi kimler görmüş ve bakmış konusunda bilgi vereceğiz.

Eylül 2020 yayınlanan uygulama ücretsiz bir şekilde telefonlara indirildiğinden dolayı binlerce kişi tarafından aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Uygulama da bulunan hikaye özelliği de yine aynı şekilde faal kişiler tarafından tercih edilmektedir. YAAY hikayemi kimler görmüş ve bakmış noktasında vereceğimiz bilgiler sizi aydınlatacaktır.

  • YAAY hakkında merak edilen ne varsa bilgilendirmeye devam ederken hikayenize kimlerin baktığını da size göstereceğiz.
  • Böylelikle hikayelerinizin paylaşımları bu noktada yoğunlaştırabileceksiniz.

YAAY hikayemi kimler görmüş ve bakmış

YAAY hikayemi kimler görmüş

YAAY hikayemi kimler görmüş diğer uygulamalardan da bildiğiniz üzere aslında bu durumun önüne geçilmesi bir o kadar kolay bir işlemdir. Nasıl diye soracak olursanız eğer bir hikayeyi paylaştıktan sonra o hikayenin üzerine gelip dokunduğunuzda kimlerin gördüğü alt tarafta bulunan bölümde yer almaktadır.

Dolayısıyla siz hikayenizi yayına vermenizle birlikte daha sonrasında tekrar hikayenizin olduğu bölme tıklamanız gerekmektedir. Hikayeye girişinizi yapmanız durumunda gelen sayfanın sol alt köşesinde yer alan bölüme dokunduğunuzda kimlerin gördüğünü açılan sayfada bulabileceksiniz.

Takip ettiğiniz ya da sizi takip eden hiç kimse yok ise eğer hikayenizi görebilecek kimsenin de olmadığını biliyor olmanız gerekiyor. Bazen de sizi takip eden binlerce kişi oluyor olmasına rağmen hikayenizi gören kimsenin olmaması ister istemez akıllarda soru işareti bırakabilmektedir. Bunun olduğu bir durumla karşı karşıya kalıyorsanız eğer sorunu nasıl gidereceğinize dair bilgileri vereceğiz.

YAAY hikayemi kimler bakmış sizin hikayenizi görüldüğünden eminseniz ancak bundan emin olmanıza rağmen hikayenizi görenler görüntülenmiyorsa bu durumda farklı bir problem var demektir. Sorunun giderilebilmesi için yapmanız gereken ilk ayar saat ve tarih ayarlarını gözden geçirerek arka planda çalışan uygulamalarınız varsa eğer onları kapatıp tekrar aynı yere gelip bakmak olacaktır.

Lakin tüm bunları yapıyor olmanıza rağmen internet bağlantınızda da sorun yokken hikayeye bakanlar görünmüyor ise platformu telefonunuzdan kaldırıp yeniden yükleyerek deneme gerçekleştiriniz. Tüm bunların dışında sormak ya da eklemek istediğiniz bir yer olur ise bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

YAAY hikayemi kimler görmüş ve bakmış
Önceki İçerikYAAY hikaye ekleme ve koyma
Sonraki İçerikYAAY hikayemi silme ve kaldıramıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here