Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda YAAY hesap silme ve kapatma işlemlerinin nereden sağlanacağı konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Sosyal medya uygulaması olarak geliştirilen ve 2 Eylül 2020 tarihinden sonra kullanıcılara sunulan YAAY uygulamasında merak edilen konulara değinmeye devam etmekteyiz. YAAY hesap silme ve kapatma aşamaları konusunda araştırma yapan kullanıcılar için işlemlerin nasıl sağlanacağı konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Uygulamayı denemek maksatlı telefonunuza kurup daha sonrasında kaldırmak ya da kullanmak istemeyebilirsiniz. Nasıl ki diğer sosyal medya uygulamalarında böyle bir süreç var ise YAAY uygulamasını da dilediğiniz an kaldırabilir ya da uygulamanın kendi içerisinde silme işlemlerini bitirerek komple kapayabilirsiniz.

YAAY hesap silme ve kapatma

YAAY hesap silme

YAAY hesap silme ayarlarını bir form üzerinden yapmanız gerek bulunmaktadır. Platformu silebilmek için yine uygulamanın kendi ayarlar alanından işlem sağlayabilirsiniz. Aşamaların sorunsuz şekilde devreye alınabilmesi için gerek görsel gerekse de yazılı olacak şekilde adımlardan size bahsedeceğiz.

Öncelikli olacak şekilde telefonunuzdan YAAY uygulamasına erişim gerçekleştirin. YAAY girişini yapmanızla birlikte gelen sayfada sağ üst köşede yer alan profil simgesine dokunun. Oraya dokunmanızla birlikte yine aynı sayfanın üst tarafında bulunan ayar sekmesine tıklayın.

İşlemlerinizin devamında gelen ekranda ‘’Profil ayarları’’ seçeneğini göreceksiniz. Oranın içerisine girişinizi sağlayın. Buraya giriş yaptıktan sonra karşınızda iki seçenek daha olacaktır. ‘’Profil ayarları’’ ve ‘’Hesap ayarları’’ şeklinde. Hesap ayarları bölmesinin içerisine girişinizi sağlayın.

YAAY hesap kapatma ayarlarına devam ederken gelen sayfanın alt tarafında ‘’Hesabımı sil’’ seçeneğini göreceksiniz. Onun üzerine dokunduğunuzda ‘’Hesabınız silinecektir emin misiniz?’’ sorusu karşınızda olacaktır.

Evet diyerek işlemlerinize devam ediyorsunuz. Ayarlarınızı belirtilen şekilde işleme koyarken sorunun giderilebilmesi için tüm aşamalarda bitmiş olacaktır. Artık YAAY uygulamasını da telefonunuzdan kaldırma işlemlerini tamamlayabilirsiniz. İşlemler sonucunda hesabınız hala daha aktif görünüyorsa eğer muhtemelen ayarlar sırasında internet bağlantınız gitmiş olabilir. Bağlantılarınızı gözden geçirerek yeniden deneme yapmanızda yarar bulunmaktadır.

YAAY hakkında sormak ya da merak ettiğiniz farklı husus varsa bize bunu yorum alanından bildirmeniz yeterli olacaktır. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler ve sağlıklı günler dileriz.

YAAY hesap kapatma
YAAY
YAAY hesap silme ve kapatma
Önceki İçerikXiaomi Mi A2 Lite format atma ve sıfırlama
Sonraki İçerikYAAY hesabını dondurma ve askıya alma
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here