Kıymetli okurlarımız, yayına vereceğimiz bu yazımızda YAAY hesabını dondurma ve askıya alma aşamalarını kaleme almış bulunuyoruz.

Tüm sosyal medya uygulamaları hesaplarını silmek isteyen kullanıcıların bu durumu biraz arka planda tutması için hesap dondurma özelliğini aynı alanda tutmaktadır. YAAY uygulaması da hesaplarını silmeyi düşünenler için dondurma alanını kendi bünyesinde barındırmaktadır. YAAY hesabını dondurma ve askıya alma işlemlerini hangi alandan devreye alacağınıza beraber göz gezdireceğiz.

  • Ayarlarınızın sorunsuz şekilde devreye girebilmesi için ayarları size hem görsel hem de yazılı olacak şekilde paylaşacağız.
  • Vereceğimiz bilgiler ışığında sorununuzu kısa süre içerisinde giderebileceksiniz.
  • Dondurma işlemi sonucunda istediğiniz zamanda uygulamanızın şifre bilgilerini girerek tekrar hesabı aktif duruma getirebileceksiniz.

YAAY hesabını dondurma ve askıya alma

YAAY hesabını dondurma

YAAY hesabını dondurma ayarlarınızı yine uygulamanın kendi içerisinde devreye alabilirsiniz. Şimdi isterseniz hangi adımları takip etmeniz gerektiğine beraber göz gezdirelim.

  • Öncelikli olarak YAAY uygulamanızın içerisine giriş gerçekleştirin.
  • Platformun içerisine girmenizle birlikte gelen sayfanın sağ üst alanında bulunan ‘’Profil’’ simgesine dokunun.
  • Devamında ise yine sağ üst alanda bulunan ‘’Ayar’’ sekmesine tıklayın.
  • İşlemlerinizin sonucunda gelen sayfada ‘’Profil ayarları’’ bölümüne girerek oradan da ‘’Hesap ayarları’’ kısmına giriş gerçekleştirin.

Hesap ayarları bölmesine girişinizi yaptığınızda gelen sayfada ‘’Hesabı askıya al’’ seçeneğini görebileceksiniz. Hesabı askıya al dediğinizde ‘’Hesabınız dondurulacak emin misiniz?’’ uyarısı gelecektir. Evet diyerek işlemlerinizi ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

YAAY hesabını askıya alma ayarını yukarıda belirttiğimiz şekilde devreye alabilirsiniz. Olur da bu konuda sorun olur internet bağlantınızı kontrol edin. Mobilden bağlıysanız wifiye, wifiden bağlıysanız mobile bağlanarak deneme gerçekleştirin.

Sorun internet tabanlı değil ise uygulamaya gelen bir güncellemenin olmasından dolayı hesabınız üzerinden işlem sağlayamıyor olabilirsiniz. Ayarlarınızı sorunsuz şekilde işleme almak için uygulamayı kaldırıp tekrar yükleme yaparak deneme sağlayın. Sorun olur ise bunu bize yorum alanından dile getirebilirsiniz.

YAAY platformunda yaşanan sorunları ele almaya devam edeceğiz. Bu hususta aklınıza takılan yerlerin olmasıyla birlikte bize durumu belirtmeniz yeterlidir. Normal şartlarda ayarlarınızı bahsedilen şekilde yapıyor olduğunda hiçbir sorunun olmayacağını da bilmenizde yarar bulunuyor. İyi gezintiler.

YAAY hesabını askıya alma
YAAY
YAAY hesabını dondurma ve askıya alma
Önceki İçerikYAAY hesap silme ve kapatma
Sonraki İçerikYAAY şifre değiştirme ve ayarlama
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here