Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda YAAY doğum tarihi değiştirme ve ekleme ayarlarını nasıl olduğunu konu aldık.

2 Eylül 2020 tarihi itibariyle piyasaya sürülen ve o tarihten bu zamana kadar olan süre içerisinde geliştirilen YAAY uygulaması herkes tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Ancak bazı kullanıcılar uygulamaya kayıt oldukları sırasındaki doğum tarihlerini değiştirmek istemektedir. YAAY doğum tarihi değiştirme ve ekleme işlemlerini nereden yapılacağını aktaracağız.

Eklediğiniz doğum tarihini ilerleyen zamanlarda değiştirmeniz mümkündür. Yanlış doğum tarihi bilgileri ister istemez sizi sıkıntıya koyabilir. Hesabınızın şifre bilgileri unutulduğunda ya da farklı sorun olduğunda problem yaşamanıza neden olacaktır.

YAAY doğum tarihi değiştirme ve ekleme

YAAY doğum tarihi değiştirme

YAAY doğum tarihi değiştirme ayarlarını yine aynı şekilde uygulamanın kendi içerisinden sağlayabilirsiniz. Normalde sizin düşündüğünüz kadar zor bir işlemde değildir. Tek sıkıntı şu ki uygulama yeni siz de uygulama da yeni olmanızdan ötürü sorun buradan kaynaklanmaktadır.

Dolayısıyla işlemleri size aşamalı olacak şekilde paylaşacağız ki herhangi bir sorun yaşamayasınız. Hazırım diyorsanız eğer ayarların nereden yapılacağı konusundaki işlemlere başlayalım.

  • İlk olarak YAAY uygulamasının içerisine giriş gerçekleştiriniz.
  • Uygulamaya girişinizi yapmanızla birlikte gelen sayfanın sağ üst alanında bulunan ‘’Profil resminize’’ dokununuz.
  • Profil resminize tıklamanızla beraber sonrasında yine sağ üst alanda ‘’Ayar’’ sekmesin tıklayınız.
  • Böylelikle gelen sayfada ‘’Profil ayarları’’ kısmına dokununuz.
  • Karşınıza gelen sayfada ‘’Doğum tarihi’’ bölmesine tıklayınız.
  • Ve ardından doğum bilgilerini girip kaydet diyerek işlemleri bitiriniz.

YAAY doğum tarihi ekleme

YAAY doğum tarihi ekleme aşamalarını bahsedilen şekilde devreye almanız sonrasında işlemlerin sorunsuz şekilde bitmiş olması gerekiyor. Ancak siz ayarları yapıyor olmanıza rağmen aşamalar devreye girmiyorsa bağlantılarınızı gözden geçiriniz.

Mobilden bağlanıyorsanız wifiye, wifiden bağlanıyorsanız mobile bağlanarak deneme sağlayınız. Olmaz ise uygulama şifre bilgilerini biliyorsanız kaldırıp yeniden yüklemeyi yapmalısınız. Tüm bu aşamalar neticesinde bilgileri ekleyemiyorsanız farklı bir cihazdan girerek deneme yapın. Hiçbir işlem devreye girmiyorsa bu durumda bize ulaşın alanında YAAY yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Ayarlar sonucunda sorununuz giderilmiş olması gerekmektedir. Sormak ya da eklemek istediğiniz bir yer olur ise bize durumu yorumdan ulaştırmanızı rica ediyoruz. İyi gezintiler dileriz.

YAAY doğum tarihi değiştirme ve ekleme
Önceki İçerikinstagram’da youtube videosu paylaşma ve yükleme
Sonraki İçerikTrailmakers sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here