Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda YAAY çıkış yapma ve oturumu kapatma ayarlarınız için izlenecek çözüm yolunu sunacağız.

Sosyal medya uygulamaları arasında yeni yeni kullanılmaya başlanan YAAY uygulamasına olan ilgi günden güne artış göstermektedir. YAAY çıkış yapma ve oturumu kapatma noktasında da araştırma sağlayan kişilerde bulunmaktadır.

Biz de sizlerden gelen bilgilendirmeler üzerine gereken araştırmaları detaylı bir şekilde yaparak uygulamadan nasıl çıkış yapılacağı konusunda bilgileri hazırlamış bulunuyoruz. Bilgilerimizi ise görsellerle birlikte pekiştirerek sorununuzu en kısa süre içerisinde halletmenize imkan sunacağız.

YAAY çıkış yapma ve oturumu kapatma

YAAY çıkış yapma

YAAY çıkış yapma ayarlarını hiçbir şekilde bulamıyorsanız eğer bunun normal formülü bulunmaktadır. Aslında bazı kullanıcılara çok kolay gelen bu işlem bilmeyen için oldukça zorlaşabilmektedir. Herkes bilmek zorunda diye bir kural bulunmamaktadır. Dolayısıyla bizde uygulamada yeni olan ve çıkış yapılacak yeri bulmayanlar için araştırmalarımızı sunmaktayız.

Ayarlar için öncelikle ‘’YAAY’’ uygulamasının içerisine girişinizi sağlayın. Uygulamaya girmenizle birlikte gelen sayfanın sağ üst alanında yer alan ‘’Profil’’ resmine tıklayın. Oraya tıkladıktan sonra gelen sayfanın sağ tarafında ayar sekmesi bulunmaktadır. Ayar sekmesine dokunun.

Tüm bu işlemlerin sonucunda gelen ekranın en altında ‘’Çıkış yap’’ seçeneğini görmüş olacaksınız. Çıkış yap butonuna tıklamanızla birlikte uyarı olarak çıkış yapmak istemiyor musunuz? Diye soracaktır. Evet demenizle birlikte çıkış işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız. Siz çıkış yapıyor olmanıza rağmen çıkış olmuyorsa bunun farklı bir sebebi bulunmaktadır.

YAAY oturumu kapatma

YAAY oturumu kapatma ayarlarını işleme koyabilmeniz için gereken bilgileri sizinle paylaşmış bulunuyoruz. Verdiğimiz bu bilgiler doğrultusunda çıkış yapıyor olmanıza rağmen çıkış olmuyorsa bağlantılarınızdan kaynaklı sorun var demektir. Dolayısıyla wifiden bağlıysanız mobile, mobilden bağlıysanız wifiye bağlanarak deneme gerçekleştirin.

Bağlantılarınızda sorun yok ise muhtemelen arka planda indirmeye çalıştığınız uygulamadan ötürü sorun bulunuyor olabilir. Arka plandaki uygulamalarının bitimini bekleyip işlemini sağlayabilirsiniz. Yine olmaz ise güncelleme gelmesinden dolayı problem olabilir. Güncellemelerinizi kontrol ederek tekrar işlem yapmanızda yarar bulunmaktadır. YAAY hakkında sormak istediğiniz farklı bir konu var ise bize bunu yorumdan ulaştırabilirsiniz. İyi gezintiler dileriz.

YAAY oturumu kapatma
YAAY çıkış yapma ve oturumu kapatma
Önceki İçerikiPhone mail adresi ekleme ve kurulumu
Sonraki İçerikMech Mechanic Simulator sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here