Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda YAAY bildirim almak istemiyorum ve gelmesin istiyorsanız izleyeceğiniz çözüm yolunu ele aldık.

YAAY uygulamasında bildirimlere izin vermeniz durumunda içerisine giriş sağlamasınız dahi size bildirim gelmektedir. Ve bu sistem bildiğiniz üzere tüm sosyal medya uygulamalarında da bulunmaktadır. Lakin YAAY bildirim almak istemiyorum ve gelmesin diye bilgi veren kitle olmasından ötürü durumu araştırmış bulunmaktayız.

Türkiye merkezli sisteme dahil edilen ve geliştirin YAAY uygulamasının Twitter benzerliği çok dikkate çarpmaktadır. Yalnız bu alanda kullanım sağlayan kitle sayısı günden güne artınca araştırmalara konu alan bilgiler de gözümüze aynı şekilde çarpmaktadır. Biz de yaptığınız araştırmalara katkıda bulunabilmek adına yazılarımızı hazırlamaya devam etmekteyiz.

YAAY bildirim almak istemiyorum ve gelmesin

YAAY bildirim almak istemiyorum

YAAY bildirim almak istemiyorum diyorsanız eğer bu durumda yapmanız gereken birkaç adım var bunları işleme koymanızla birlikte sorununuzu giderebileceğinizi bilmenizi istiyoruz. İlk olarak uygulamanın içerisine girişinizi gerçekleştirin.

Platforma giriş yapmanızla birlikte gelen sayfanın sağ üst alanında yer alan Profil simgesine tıklayın. Bu alana dokunmanızla beraber yine sağ üst tarafta yer alan ayar sekmesine dokunarak gelen alandan ‘’Genel ayarlar’’ bölümünün içerisine girişinizi sağlayın.

İşlemleri bitirmenizle birlikte açılan ekranda ‘’Bildirimler’’ adı altında seçenek görmüş olacaksınız. Bildirimler bölmesine girişinizin sağlanması ile beraber açık durumda ise kapalı konuma getirmeniz yeterlidir. Artık bildirimlerinizi sorunsuz şekilde işleme alabilme imkanınız olacaktır. Kapalı duruma getiriyor olmanıza rağmen sorun devam ederse farklı bir problem yaşıyor olabilirsiniz.

YAAY bildirim gelmesin istiyorsanız eğer belirtilen aşamaları devreye alabilirsiniz. Tüm bu işlem aşamalarını kaleme almanız doğrultusunda en ufak bir sorun yaşamadan işlemlerinizi bitirebilirsiniz. Normal şartlarda bağlantınızın kesilmeden aynı alana girip işlem sağlarsanız sorun olmaz ancak işlem esnasında internet kesildiyse sorun yaşama ihtimalinizin artacağını belirtmekte fayda var.

Bağlantılarınızı gözden geçirerek deneme sağlamanız gerekmektedir. Sorun devam ederse de uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleme sağlayabilir ya da telefonunuzun ayarlar alanından bildirimlerin kontrollerini sağlayabilirsiniz. YAAY hakkında sormak ya da merak ettiğiniz farklı bir husus olur ise bize bunu yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler ve sağlıklı günler dileriz.

YAAY bildirim almak istemiyorum ve gelmesin
Önceki İçerikYAAY videolar otomatik açılmıyor ve oynamıyor
Sonraki İçerikGhost Stories 2 Sistem Gereksinimleri Pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here