Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda YAAY bildirim açık ama gelmiyor ve alamıyorum diyenlere özel işlem detaylarından bahsedeceğiz.

Türkiye merkezli geliştirilen ve yakın zaman içerisinde inanılmaz bir hedef kitlesine ulaşmayı başaran YAAY uygulamasında merak edilen konular hakkında da bilgi vermeye devam etmekteyiz. YAAY bildirim açık ama gelmiyor ve alamıyorum diyenler için izleyeceğiniz çözüm yollarının neler olduğuna değineceğiz.

  • YAAY sosyal medya uygulamasının Twitter benzerliği herkesin dikkatini çekmektedir.
  • Etkileşiminin de Twitter gibi olduğunu söyleyebiliriz.
  • Takipçilerinizin bir anda artış gösterdiği ve bununla birlikte de kullanımın daha da zevkli bir hal aldığı uygulamada bildirimleri tarafınıza alamıyorsanız çözüme ilişkin detayları ele alacağız.

YAAY bildirim açık ama gelmiyor ve alamıyorum

YAAY bildirim açık ama gelmiyor

YAAY bildirim açık ama gelmiyor sorununu yaşayanlardan biriyseniz eğer çözüme dair tüm işlem detaylarını sizlere aktaracağız. Hangi ayarın yapılması gerektiği konusunda bilgi verirken gelmeyen bildirimin artık sorunsuz şekilde sizlere ulaşmasını sağlamış olacaksınız.

Bildirim gelmemesi için öncelikle YAAY uygulamanızın içerisine giriş sağlayın. Platforma erişim sağlanmasıyla birlikte gelen sayfanın sağ üst alanında yer alan profil simgesine dokunun. Buraya dokunmanızla beraber açılan sayfanın yine sağında bulunan yerde ‘’Ayar’’ düğmesine tıklamanız gerekmektedir.

Ayarlarınızı belirtilen şekilde işleme almanızla birlikte ‘’Genel ayarlar’’ bölmesine erişim sağlayın. Buraya girişinizi yaptığınızda bildirim seçeneğini bulacaksınız. Bildirim alanına giriş yaptığınızda kapalı olan konumu açık duruma getirmelisiniz. Ancak zaten açık ve bildirim gelmiyorsa bunun ayrı bir nedeni bulunmaktadır. O nedeni bulup ona göre ilerleme sağlanması gereklidir.

YAAY bildirim alamıyorum

YAAY bildirim alamıyorum açık olan bildirimlerinize rağmen bildirim gelmemeye devam ediyorsa çözüme dair işlemler için öncelikle telefonunuzun bildirim ayarlarını gözden geçirmeniz gereklidir. Şayet bildirim ayarları açık olmasına karşın yine bildirim gelmemeye devam ederse YAAY uygulamasına gelen güncellemeden ötürü bildirim alamıyor olabilirsiniz.

Güncelleme sonucunda yine sorun devam ederse uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleme sağlayabilirsiniz. Bu uygulamayı da en güncel hale gelecektir. Yine sorun yaşarsanız farklı bir cihazdan uygulamanıza girerek sorun olup olmadığını test edebilirsiniz. Olur da sorun yaşarsanız bize bunu yorum alanından dile getirebilirsiniz. İyi gezintiler dileriz.

YAAY bildirim açık ama gelmiyor ve alamıyorum
Önceki İçerikiPhone uyarıları yinele ve tekrarlı mesajı açma
Sonraki İçerikFacebook sponsorlu mesaj oluşturma ve verme
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here