Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Xioami Black Shark 2 format atma ve sıfırlama ayarlarını hangi alandan sağlanacağını ayrıntılı şekilde ele alacağız.

Mevcutta kullanıyor olduğunuz telefonlarınıza yüklemiş olduğunuz uygulamalardan ötürü sorunlar oluşabilir. Oluşan yavaşlık ve donma sorunlarının önüne geçilebilmesi için araştırma sağlamanız yeterlidir. En son çözüm yöntemi ise telefonu sıfırlamaktır. Xioami Black Shark 2 format atma ve sıfırlama adımları konusunda sizi bilgilendireceğiz.

  • Tüm cihazların kendine has sıfırlama yöntemi olmasından dolayı sizin de telefonunuzun yine kendine has sıfırlama yöntemi bulunmaktadır.
  • Ürününüzün sorunsuz şekilde işlem görebilmesi için dikkat edilmesi gereken ayarları ele alacağız.
  • Şimdi hazırsanız eğer hangi ayarın nereden yapılacağı konusunda sizi aydınlatacağız.

Xiaomi Black Shark 2 sıfırlama

Xioami Black Shark 2 format atma ve sıfırlama

Xioami Black Shark 2 format atma ilgili telefonunuzun sıfırlama aşamaları öncesinde telefonunuzda yedekleri almayı unutmayın. Yedeklerinizi alırken cihazınız rehber bilgileri de ‘’Mcbackup’’ uygulamasından yararlanarak yüklemesini sağlayabilirsiniz.

Yükleme işlemlerinin bitmesiyle beraber artık ayarlarınız için geriye kalan telefonunuzun şarj oranını kontrol etmek olacaktır. Oranın %70 ve üzerinde olmasına dikkat edilmesi gereklidir. Bilgiler bu şekilde yerine getirildi ise kalan işlemlere beraber devam edebiliriz.

  • İlk olarak telefonunuzun ‘’Ayarlar’’ bölmesinin içerisine giriş sağlayın.
  • Buraya girmenizle birlikte gelen sayfada ‘’Yedekle ve sıfırla’’ sekmesine dokunun.
  • Ve bir sonraki ekranda ise ‘’Fabrika verilerini sıfırla’’ demeniz gerekmektedir.
  • En son aşamada ise ‘’Telefonu sıfırla’’ dedikten sonra ‘’Her şeyi sil’’ demeniz yeterlidir.

İlk sıfırlama yöntemi belirtilen aşamalar sonucunda işleme girmiş olacaktır. Diğer yöntem için ise aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Xioami Black Shark 2 sıfırlama

Xioami Black Shark 2 sıfırlama ayarı için ise ilk önce telefonunuzu kapatmanız gereklidir. Daha sonrasında Sesi yükseltme tuşuna basılı tutarken Açma (Power) düğmesine de basılı tutmanız lazım. Logo gelmesi gerekiyor karşınıza. Logonun geldiğini gördüğünüz an tuşları bırakabilirsiniz.

Ardından gelen sayfada ‘’Recovery’’ butonuna tıkladığınızda ‘’Ok’’ diyerek işlemlerinizi ilerletebilirsiniz. Gelen sayfada ‘’sesi azalt’’ tuşunun yardımı ile birlikte ‘’Wipe data’’ seçeneğini seçip Açma (Power) tuşuna dokunun. Beraberinde Sesi azalt tuş yardımı ile birlikte Wipe Al data’yı seçmeniz gerekiyor. Açma düğmesine tıklayın. Ardından gelen sayfada ise sesi azalt tuş yardımı ile beraber Confirm’i seçiyorsunuz.

Ayarlarınızın sonuna geldiğinizde ise Back to Menu onaylamak için ise Açma (Power) düğmesine basın. Gelen ekranda ‘’Reboot’’ seçtikten sonra açma (Power) düğmesine dokunun. Ayarlar bu doğrultuda tamamlanmış olacaktır.

Önceki İçerikKing of Seas sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
Sonraki İçerikFacebook sayfamda instagram bağlantısını kesme
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here