Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Xiaomi Redmi Note 8 arama bekletme ve arayanı görme ayarlarını nereden sağlayacağınızı ele almış bulunuyoruz.

Günümüz çağında telefonlar olmazsa olmazlarımız arasındaki yerini almış durumdadır. İletişimimizin kaynağı olan cihazların kendine göre ayarları bulunmaktadır. Biriyle görüşürken telefonunuz meşgul çalmasın istiyorsanız arama bekletme ayarlarını aktif duruma getirmelisiniz.  Mevcuttaki telefonunuzdaki işlemlerini daha öncesinde yapmadıysanız bilmiyor olmanız gayet normaldir.

İlgili ayarların aşamalarının neler olduğunu adım adım sizlere aktararak sorununuz çözüme kavuşturacağız. Bu sayede problemsiz şekilde sizi arayanları görebileceksiniz. İsterseniz şimdi ayarların neler olduğunu gözden geçirelim.

Xiaomi Redmi Note 8 arama bekletme ve arayanı görme

Xiaomi Redmi Note 8 arama bekletme ve arayanı görme

Xiaomi Redmi Note 8 arama bekletme işlemleriniz için bahsetmiş olduğumuz ayarları kaleme aldığınızda sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Bazı kullanıcılar bu ayarların nerede olduğunu biliyor ve aktif hale getiriyor olmasına rağmen işlemlerin devreye girmediğini belirtmektedir.

Bu ayarların işleme girmemesinin ana nedenlerinin neler olduğunu ve buna bağlı yapılacak işlem aşamalarının da hangileri olduğunu gözden geçireceğiz. Öncelikle telefonunuzun ‘’Ayarlar’’ alanına girişinizi gerçekleştirin.

Ayarlar bölümüne giriş sağladığınızda gelen ekran da ‘’Sistem uygulamaları’’ bölümüne dokunun. Oradan da ‘’Arama ayarları’’ bölümüne giriş gerçekleştirin. Son olarak gelen ekranda ‘’Arama bekletme’’ yazan bölümüne tıklayın. Bu alanı aktif duruma getirmeniz ile birlikte artık işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız. Böylelikle bir arkadaşınızla görüşme sağlarken farklı bir arkadaşınız sizi aradığın da onun numarasını görerek görüşme sonunda kendisini arayabileceksiniz.

Xiaomi Redmi Note 8 arayanı görme

Xiaomi Redmi Note 8 arayanı görme adımlarını yukarıdaki şekilde işleme alabilirsiniz. Bahsedilen ayarları yapıyor olmanıza karşın ayarlar devreye girmiyorsa cihazınıza gelen güncellemelerinizden kaynaklıdır. Güncellemeniz gelmiş ve siz bunu işleme almamışsanız sorunun ana kaynağı buradadır.

Kontrollerinizi işleme alarak tekrar deneme sağlayın. O da olmazsa şayet telefonunuzdan yedekleri aldıktan sonra şarj oranınızda %70’in üzerindeyse eğer sıfırlama işlemlerini kaleme alabilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz telefonla ilgili sorun yaşarsanız bunu bize yorum alanından bildirebilirsiniz. Umarım sorununuzu vermiş olduğumuz bu bilgiler doğrultusunda çözüme kavuşturmuşsunuzdur. Varsa üzerine eklemek istediğiniz bir yer bize yorumdan iletin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz