Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Xiaomi Redmi Note 7 Pro format atma ve sıfırlama aşamalarının nereden sağlanacağına dair bilgileri vereceğiz.

Telefonlarınızda meydana gelen arızaların giderilebilmesi için artık kısa bir araştırma sağlamanız yeterli olmaktadır. Araştırmalar sonucunda en son işlem ise telefonun sıfırlanmasıdır. Xiaomi Redmi Note 7 Pro format atma ve sıfırlama ayarlarının işleme konulabilmesi için izlenecek çözüm yollarından bahsedeceğiz.

  • Sıfırlama işlemlerine başlamadan önce almanız gereken önlemler bulunmaktadır.
  • Telefonunuzun iki farklı sıfırlama yöntemi bulunmasından ötürü iki yöntemi de ayrı şekilde ele alacağız.
  • Gerçekleştireceğimiz aşamalarla birlikte sıfırlamayı rahat bir şekilde sağlayabileceksiniz.

Xiaomi Redmi Note 7 Pro format atma ve sıfırlama

Xiaomi Redmi Note 7 Pro format atma ve sıfırlama

Xiaomi Redmi Note 7 Pro format atma adımlarının işleme konulabilmesi için telefonunuzdaki yedeklerin alınması gereklidir. Yedeklerinizi almanızla birlikte aynı zamanda rehber yedeklemesi içinde ‘’Mcbackup’’ alanından ilerleme sağlayabilirsiniz.

Tüm bu verdiğimiz bilgilerin haricinde telefonunuzun şarj oranının da %70 ve üzerinde olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bilgilere dikkat ettim artık başlayabilirim diyorsanız aşamalarınızı gözden geçirelim.

  • Telefonunuzun menü alanında bulunan ‘’Ayarlar’’ alanına giriş gerçekleştirin.
  • Oradan da ‘’Yedekle ve sıfırla’’ alanına girip beraberinde ‘’Fabrika verilerini sıfırla’’ bölmesine giriş sağlayın.
  • Ve gelen ekranda ise ‘’Telefonu sıfırla’’ diyelim.
  • Onun sorasında ise ‘’Her şeyi sil’’ demeniz yeterli olacaktır.

Ayarlarınızı bahsedilen şekilde yapmanızla birlikte sorununuz giderilmiş çözüm sağlanmış olacaktır. İkinci sıfırlama yöntemi için ise aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 7 Pro sıfırlama

Xiaomi Redmi Note 7 Pro sıfırlama ayarı için ise ilk önce telefonunuzu kapatmanız gereklidir. Daha sonrasında Sesi yükseltme tuşuna basılı tutarken Açma (Power) düğmesine de basılı tutmanız lazım. Logo gelmesi gerekiyor karşınıza. Logonun geldiğini gördüğünüz an tuşları bırakabilirsiniz.

Ardından gelen sayfada ‘’Recovery’’ butonuna tıkladığınızda ‘’Ok’’ diyerek işlemlerinizi ilerletebilirsiniz. Gelen sayfada ‘’sesi azalt’’ tuşunun yardımı ile birlikte ‘’Wipe data’’ seçeneğini seçip Açma (Power) tuşuna dokunun. Beraberinde Sesi azalt tuş yardımı ile birlikte Wipe Al data’yı seçmeniz gerekiyor. Açma düğmesine tıklayın. Ardından gelen sayfada ise sesi azalt tuş yardımı ile beraber Confirm’i seçiyorsunuz.

Ayarlarınızın sonuna geldiğinizde ise Back to Menu onaylamak için ise Açma (Power) düğmesine basın. Gelen ekranda ‘’Reboot’’ seçtikten sonra açma (Power) düğmesine dokunun. Ayarlar bu doğrultuda tamamlanmış olacaktır.

Önceki İçerikMad Games Tycoon 2 sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
Sonraki İçerikFacebook hesap bulunamıyor ve hesapla eşleşmiyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here