Paylaş

Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda WRC 9 sistem gereksinimleri pc kaldırır mı? Sorununun yanıtını bulabilmeniz için var olan bilgileri aktaracağız.

Oyun tarzı olarak yarış oyunlarına düşkünlüğünüz varsa yükleyeceğiniz oyun size göre diyebiliriz. Bilgisayarınıza oyunu yüklemeyi düşünüyorsanız hemen araştırma içerisine girmeniz lazım. Bu araştırmayı yapmadan yükleme yapmaya kalktığınızda hatalarla karşılaşabilirsiniz.

Sadece bu oyun için değil yükleyeceğiniz bütün oyunlarda belirttiğimiz bu işlemi devreye almanız gereklidir. Donma ve kasma sorunlarında onun dışında yükleme sırasında problem olmaması için aşağıdaki adımları devreye alabilirsiniz.

WRC 9 sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?

WRC 9 sistem gereksinimleri pc kaldırır mı

WRC 9 nedir? Yönünde araştırma içerisine giriyorsanız eğer bu konu ile alakalı da bilgi vereceğiz. Oyun 3 Eylül 2020 tarihi itibariyle piyasaya sürülmüştür. Oyunun geliştiricisi Kylotonn iken yayına vereni ise Nacon’dur. Tek ve çok oyunculu olacak şekilde oynanabilen oyun ile ilgili bilmeniz gerekenlere değindik.

WRC 9 minimum sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit), İşlemci: Intel Core i3-2100 / AMD FX-4350 ,Bellek: 6 GB RAM, Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 650 / AMD Radeon HD 5870 ,VRAM: 2 GB VRAM , DirectX: Sürüm 12, Depolama: 30 GB, Ses Kartı: DirectX uyumlu

WRC 9 önerilen sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit), İşlemci: Intel Core i7-6700 / AMD Ryzen 5 1600X,Bellek: 8 GB RAM , Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 590 , VRAM: 6 GB VRAM , DirectX: Sürüm 12 , Depolama: 30 GB, Ses Kartı: DirectX uyumlu

WRC 9 pc kaldırır mı?

WRC 9 pc kaldırır mı? Oyunu bilgisayarınızın kaldırabilmesi için boş alanın 30 GB olması gerekiyor. Böyle bir boş alanınız yoksa oyunu yükleme sırasında hata ile karşı karşıya kalırsınız. Onun haricinde oyunda donma ve kasma olmasın istiyorsanız direk gereksinimleri de bilgisayarınızın desteklemesi gerekiyor.

Bilgisayarınızın özellikleri ile verdiğimiz bilgileri kıyas edemiyorsanız bu durumda özellikleri bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Biz size oyunun bilgisayarı destekleyip desteklemediği hakkında yorum alanından bilgilendirmeyi sağlayacağız. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here