Paylaş

Windows uygulama kapatıldı bilgisayarınızı izlenmiyor. Defender alanına girdiğiniz de böyle bir sorunla karşılaşırsanız çözümü yazımızda.

Windows 10 işletim sistemli bilgisayarlarda defender cihazınızı virüslerden alındırmaktadır. Çoğu kullanıcı defender özelliğini aktif olacak şekilde kullanmaktadır. Güvenlik duvarı ve koruma görevi yerine kullanımı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bilgisayar alırken lisanslı antivirüs programı alan bir çok kullanıcı kitlesi bulunmaktadır. İnternet üzerinden indirilen bir dosya da tehlike sezilmesi durumunda anında Defender karşınıza uyarı çıkaracaktır. Ama siz eğer dosyada herhangi bir virüs olduğuna inanmıyorsanız Çalıştır diyerek işlemlere devam edebilirsiniz. Belli bir zaman sonra bu özellik üzerinde değişikliğe gitmek isteyebilirsiniz. Pc üzerinde defender alanına girmek isteyen bazı kullanıcılarda uygulama kapatıldı bilgisayarınızı izlenmiyor hatasıyla karşılaşılmaktadır. Temelde yaşanan bu sorunun netice kazandırabilmek için incelemelerimizi tamamladık.

Windows uygulama kapatıldı bilgisayarınızı izlenmiyor

Windows uygulama kapatıldı, windows bilgisayarınız izlenmiyor, windows bu uygulama kapatıldı, windows bu bilgisayarınız izlenmiyor, windows bilgisayar izlenmiyor hatası alıyorum, windows uygulama kapatıldı hatası nasıl giderilir. Defender alanına giriş gerçekleştirmek istediğiniz de belirtilen hata ile yaşanabilmektedir. Aldığınız farklı hataları da yine aynı şekilde web sitemizin arama alanına yazarak bulabileceğinizi belirtmek isteriz.

Windows bu uygulama kapatıldı

Gelen hatanın oluşmasındaki en büyük nedenlerden birisi defender özelliğinin devre dışı kalmasıdır. Yani windows bilgisayarınızda bu uygulama kapatıldı ve bilgisayarınızı izlenmiyor uyarısı alırsanız bir başka uygulama bu özelliğinin çalışmasına engel vermektedir.

Windows uygulama kapatıldı bilgisayarınızı izlenmiyor, windows uygulama kapatıldı, windows bu bilgisayar kapatıldı, windows bilgisayarınız izlenmiyor, windows uygulama neden kapatıldı, uygulama kapatıldı

Engel olacak uygulamalar ise muhtemelen bir başka antivirüs uygulamasıdır. Yani bilgisayarınızda ekstra bir antivirüs programı varsa bu uygulamadan ötürü hata aldığınızı rahatlıkla belirtebiliriz. Eğer defender çalışsın ve bilgisayarınız izlensin istiyorsanız kullandığınız virüs programını devre dışı bırakabilirsiniz.

Eğer antivirüs programını kaldırmanıza rağmen aynı hata varsa antivirüs programına ait ekstra yan uygulamalar vardır. Onları bilgisayarda kontrol ederek kaldırabilirsiniz. Hiçbir şey kalmadığında artık defender aktif hale gelecektir.

Windows uygulama kapatıldı bilgisayarınızı izlenmiyor çözümüne yönelik ayarlarını belirtilen şekilde işleme alabilirsiniz. İşlemeler sırasında aklınıza takılan yada aldığınız farklı bir hata varsa bunu bizimle yorumdan belirtmeniz halinde incelemeleri kapsamlı sağlayacağız.

Harici olarak hazırlamış olduğumuz Windows 10 masaüstü simgeler yer değiştiriyor yazımıza bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here