Paylaş

Windows 10 yönetici olarak çalıştır kapatma. Sistem güvenliği için kullanılan yönetici olarak çalıştır bilgilendirmesi olmasın istiyorsanız çözüm haberimizde.

Bilgisayarlarda artık güvenli olarak girişin sağlanması için yönetici oturumu açılabilmektedir. Yönetici olarak oturum açın uyarısının gelmesinin önüne geçmek için de yine aynı şekilde bilgisayar üzerinden ayar sağlamanız gereklidir. UAC yani User Account Control özelliğiyle beraber açıp kapatma ayarları kendi elinizdedir. Windows 10 işletim sistemini daha öncesinde kullanmayan ancak yeni yeni kullanmaya başlayan kişiler ise çoğu ayarların nerede olduğunu bilememektedir. User account control alanına nereden gireceğinizi yazımız içerisinde geniş kapsamlı anlatacağız. Beraber yaptığımız işlem aşamaları sonrasında artık gelen uyarı bundan sonrasında gelmemeye başlayacaktır. Sistem güvenliğini ön olanda tutabilmek amacıyla kullanılan bu güvenlik sisteminin kullanımının dışında uyarıların gelmesinden rahatsızlık duymanız gayet tabidir. Bir işlem yaparken sürekli böyle bir uyarının gelmesi ister istemez can sıkıcı bir hal alacaktır.

Windows 10 yönetici olarak çalıştır kapatma

Windows 10 yönetici olarak çalıştırmayı nereden kapatabilirim, windows 10 yönetici olarak çalıştırmayı iptal ettirme, windows 10 yönetici girişi uyarısını kapanmıyor, windows 10 yönetici olarak çalıştır uyarısı gelmesin. Bilgisayarınızdaki bu uyarının önüne geçmek istiyorsanız hangi adımları takip etmeniz gerektiğine beraber göz gezdireceğiz. Yapılacak müdahaleler sonrasında aynı sıkıntıyla karşılaşan arkadaşlarınıza da yardımcı olabilirsiniz.

Windows 10 yönetici olarak çalıştırma nasıl kapatılır

Mevcutta kullandığınız bilgisayarınızdan yönetici uyarısının kaldırılması hususunda ilk önce Başlat butonuna tıklıyoruz. Beraberinde arama kısmına girdikten sonra bu alana UAC yazmanız yeterlidir.

Windows 10 yönetici olarak çalıştır kapatma, yönetici olarak çalıştır kapatma, yönetici olarak çalıştır nasıl kapanır, windows 10 yönetici uyarısı kapanmıyor, windows 10 yönetici uyarısı nereden kapatılır
  • Gelecek ekranın en üsttün de Kullanıcı hesabı denetim ayarlarını değiştir yazısı görünecektir.
  • Buraya girişimizi sağladıktan sonra ekranın sol tarafında Hiçbir zaman uyarma ayarı olacaktır.
  • Ok işaretini en aşağıya doğru çektiğinizde artık yönetici olarak çalıştır uyarısını kapatmış olacaksınız.
  • Windows 10 bilgisayarınızda bu sorundan farklı sorunlarla karşılaşmanız halinde de bunları bizlere yorumdan ulaştırabilirsiniz.
Windows 10 yönetici olarak çalıştır kapatma, yönetici olarak çalıştır kapatma, yönetici olarak çalıştır nasıl kapanır, windows 10 yönetici uyarısı kapanmıyor, windows 10 yönetici uyarısı nereden kapatılır

Daha öncesinde eski işletim sistemi kullanan kişiler windows 10 işletim sistemini kullanmaya başladıklarında alışkanlık süresi olacaktır. Bu sürede sizlere yardımcı olabilmek adına merak ettiklerinizi ve aklınızdakileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here