Windows 10 whatsapp indirme yükleme. Kullanım sağlanan bilgisayarınıza whatsapp uygulamasını indirebilmek için gereken ayarları birlikte inceleyeceğiz.

Whatsapp sohbet uygulaması olarak kullanılan ilk uygulamalardan birisidir. Yıllara bağlı olacak şekilde kullanımlar her geçen gün daha geniş hale gelmeye başlamıştır. Telefonlarımıza Apple store ve Play store alanından indirimi sağlayabiliyoruz. Artık whatsapp web özelliğiyle birlikte bilgisayarınıza bağlantı kurarak bilgisayarlardan whatsapp’ı kullanabiliyorsunuz. Bilgisayarlarımız ilk aldığımız da hiçbir uygulama yüklü olmadan bizlere verilmektedir. Whatsapp uygulamasının devamlı olarak masa üstü ekranında kalmasını istiyorsanız bu durumda Microsoft store alanına girerek oradan ilgili bağlantıyı indirmeniz gerekiyor. İndirmelerin nasıl sağlanacağını paylaşarak işlemlerinize öncülük edecek olan yazımızı sizlere sunmuş bulunuyoruz.

Windows 10 whatsapp indirme yükleme

Windows 10 işletim sistemli bilgisayarıma whatsapp indirme, bilgisayarıma whatsappı nasıl indirebilirim, windows 10 whatsapp yükleme, bilgisayarıma whatsapp indirmek için ne yapmam gerekiyor, windows 10 whatsapp nasıl yüklenir. Whatsapp uygulamasının sorunsuz şekilde telefonlara yüklenebilmesi için gereken işlem aşamaları gözden geçirip sorunumuzu ortadan kaldıracağız.

Bilgisayara whatsapp indirme

Whatsapp dünyanın en çok kullanılan sohbet uygulamalarından biri haline gelmiş durumdadır. Rakip uygulamalar çıkmış olsa bile çoğu kullanıcı whatsapp uygulamasından vazgeçmemektedir. Durum mesele böyle olunca da whatsapp yetkilileri de uygulamanın bilgisayarlarda kullanımı da kolaylaştırmaya gitmektedir.

Windows 10 whatsapp indirme yükleme, bilgisayara whatsapp indirme, bilgisayara whatsapp yükleme, whatsapp bilgisayara yükleme, windows 10 whatsapp nasıl yüklenir, window 10 whatsapp nasıl indirilir

Telefonlarımıza nasıl mağaza üzerinden girerek yükleme sağlıyorsanız bilgisayarlarımıza da Microsoft Store alanına girip bu alandan yükleme işlemlerimizi sağlayabilirsiniz. Bilgisayarın görev çubuğunda yer alan mağazayı açıp üst bölümünde bulunan arama kısmına Whatsapp yazıyoruz. Devamında önünüze gelen ilk whatsapp bağlantısını yüklemesini sağlayabilirsiniz.

Yükleme işlemleri bittikten sonra ise artık whatsapp’ı dilediğiniz gibi bilgisayarda da kullanıma başlayabilirsiniz. Yükleme adımları sırasında hata ile karşılaşırsanız bu durumda bağlantıyı kontrol etmeniz gerekiyor. Sonuç itibariyle internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Bağlantı içerisinde kopuklukla karşılaşmanız halinde indirme işlemleri başarılı sonuçlanmayacaktır.

Windows 10 whatsapp indirme yükleme, bilgisayara whatsapp indirme, bilgisayara whatsapp yükleme, whatsapp bilgisayara yükleme, windows 10 whatsapp nasıl yüklenir, window 10 whatsapp nasıl indirilir

Tüm bu ayarlarla birlikte bilgisayarınıza whatsapp indirme işlemleri sorunsuz şekilde sağlanacaktır. Yine buna rağmen sorununuzun devam ettiğini görürseniz bizimle yorum kısmından iletişime geçmeniz de yarar bulunmaktadır. Fakat belirttiğimiz ayarları işleme koyarken hiçbir sorun yaşamadan ayarların sağlanacağını da bildirmekte yarar bulunmaktadır.

Önceki İçerikTik tok dil eklemeyi göremiyorum nerede
Sonraki İçerikTeamviewer ne demek ne işe yarıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here