Paylaş

Windows 10 virüsten koruma açılmıyor. Kullanım sağlanan bilgisayarınıza virüs bulaşmasın ve korunsun istiyorsanız bu durumda virüsten korumayı açmanız gerekiyor.

Hayatımızda artık teknolojik ürünlerin yeri oldukça fazladır. Akıllı telefonlarımız, sosyal medya hesaplarımız ve evde ya da iş yerinde kullandığımız bilgisayarımız ise bunlara en güzel örnektir. Telefon ve bilgisayar üzerinden tüm güncel haberleri ya da günlük rutin işlemlerimizi sağlayabiliyoruz. Telefonlarımızda kullanım sağladığımız hesapların güvenlikleri için her türlü işlem aşamalarını sağlıyoruz. Akıllı telefonlarda olduğu gibi bilgisayarlarda teknolojiye hızla ayak uydurmaktadır. Hatta buna çıkarılan bazı uygulamalar eski işletim sistemlerini kaldırmamaktadır. Haliyle bu işlemde bizlerin ya yeni bir bilgisayar almamıza ya da bilgisayarın işletim sistemini yükseltmemize sebep vermemektedir. Bilgisayarınızın dış saldırılara karşı koruma altına almak isteyenler için işletim sistemine de virüsten ve her türlü tehditten koruma alanı getirilmiştir. Korumayı açarak bilgisayarınızı dış saldırılara karşı koruma altına alabilirsiniz. Bunu bilgisayarınızın içerisinde hangi alanda yapabilirsiniz ona birlikte göz atacağız.

Windows 10 virüsten koruma açılmıyor

Bilgisayarıma virüs bulaşmasın, bilgisayarımı dış saldırılara karşı korumak istiyorum, bilgisayarıma virüs girmesin, windows virüsten koruma nasıl açılır, windows tehditten korumayı açmak istiyorum, windows 10 tehditten koruma nasıl açılır, windows 10 tehditten korumayı açamıyorum, windows virüs ve tehditten koruma nereden açılır. Yönündeki belirsizliğin bir an evvel çözüme ulaşması adına incelemeler tamamlanmış durumdadır. Beraber yapılacak olan ayarlarla birlikte sorunumuz çözüme ulaşmış olacaktır. Ve bu sayede artık bilgisayarınızı bir virüs programı olmadan da koruma altına alabilirsiniz.

Bilgisayarıma virüs bulaşmasın

Bilgisayarınız windows 10 işletim tabanlı bir cihaz ise bu durumda kendi koruma ve tehdit alanını aktif hale getirmelisiniz. Bunu yaparak bilgisayarınız kendini koruma altında tutacaktır. Onun haricinde yine isterseniz ekstra virüs programı da kullanabilirsiniz. Tabi ki o virüs programı da lisanslı olması gereklidir.

Windows 10 bilgisayarınızı tehditten ve virüsten koruma işlemlerini açabilmek için bilgisayarımızı açıyoruz. Ve sağ alt alanda bulunan saatin yanındaki ikona tıklıyoruz. Açılan ekranda ”Tüm ayarlar>Güncelleştirme ve güvenlik>Windows güvenliği> Virüsten ve tehdit koruması” kısmına giriş yapıyoruz. Son olarak ”Virüs ve tehdit koruma ayarları” kısmına girerek gerçek zamanlı koruma yazan alanı aktif hale getirmeniz yeterli olacaktır.

Windows 10 virüsten koruma açılmıyor için yapılan ayarların devreye tam girebilmesi için bilgisayarınızı kapatıp açmanız yeterli olacaktır. İyi gezintiler dilerim.

Windows 10 virüsten koruma açılmıyor, windows virüsten korumayı açma, bilgisayarıma virüs bulaşmasın, bilgisayarımı korumak istiyorum, bilgisayarı korumaya alma, windows 10 virüsten koruma nasıl açılır

Windows 10 virüsten koruma açılmıyor, windows virüsten korumayı açma, bilgisayarıma virüs bulaşmasın, bilgisayarımı korumak istiyorum, bilgisayarı korumaya alma, windows 10 virüsten koruma nasıl açılır Windows 10 virüsten koruma açılmıyor, windows virüsten korumayı açma, bilgisayarıma virüs bulaşmasın, bilgisayarımı korumak istiyorum, bilgisayarı korumaya alma, windows 10 virüsten koruma nasıl açılır Windows 10 virüsten koruma açılmıyor, windows virüsten korumayı açma, bilgisayarıma virüs bulaşmasın, bilgisayarımı korumak istiyorum, bilgisayarı korumaya alma, windows 10 virüsten koruma nasıl açılır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here