Paylaş

Windows 10 üzerinde çalışıyoruz yazıyor. Bilgisayarınızda yükseltme işlemleri sırasında bu şekilde beklemede kaldıysa çözüme birlikte bakacağız.

Yakın zaman içerisinde bilgisayarlarda kullanılan işletim sistemlerinin tamamı windows 10’dur. Windows 10 bilgisayarlarda yükseltme işlemleri sağlayan kullanıcılarda genel olarak ‘’Üzerinde çalışıyoruz’’ uyarısı gelmektedir. Biraz bekledikten sonra düzelmemesi de ister istemez can sıkıntısına sebebiyet vermektedir. Zaman geçiyor olmasına rağmen sorunun bu denli devam etmesinin önüne geçebilmek için ilgili araştırmaları gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Yapılan hatalardan biriside bu süreyi beklemeden bilgisayarınızı kapatmaktır. Bilgisayar güncelleme alırken ya da bir şey beklemede iken kesinlikle kapatmamanız gereklidir. Yani bu süreç ne kadar uzun sürerse sürsün beklemenizde her daim fayda bulunmaktadır. Diğer yandan sorunun giderilebilmesi için tüm araştırmaları sizin adınıza yaptık. Üzerinde çalışıyoruz sorununa ilişkin aşamaları birlikte gözden geçirdikten sonra problem kalkmış olacaktır.

Windows 10 üzerinde çalışıyoruz yazıyor

Windows 10 bilgisayarımda yükseltme işlemi sonrasında üzerinde çalışıyoruz uyarısı gitmiyor, Üzerinde çalışıyoruz da takılı kaldı ilerleme olmuyor, bilgisayarımı yükseltmek istediğimde üzerinde çalışıyoruz olarak bekletiyor. Windows 10 işletim sistemli bilgisayara sürekli güncellemeler gelmektedir. Gelen bu güncellemelerin devreye koyulmaması sonrasında bilgisayarlarda belli yavaşlıkların olduğunu görebilirsiniz. Çeşitli hataların baş göstermesindeki temel nedenlerden birisi de budur.

Windows 10 yükselmiyor

Bilgisayarınızı yükseltmek istediğinizde ‘’Üzerinde çalışıyoruz’’ yazısı çıkıp ve bu yazı uzunca süre bekliyorsa temel nedeni güncellemelerinizle alakalıdır. Dolayısıyla windows 10 update güncellemelerini gerçekleştirip daha sonrasında yükseltme işlemlerinize başlamanız sizin için daha sağlıklı olacaktır.

Windows 10 üzerinde çalışıyoruz yazıyor, windows 10 yükseltemiyorum, windows 10 üzerinde çalışıyoruz diyor, windows 10 üzerinde çalışıyoruz kalkmıyor, windows 10 üzerinde çalışıyoruz bitmiyor, üzerinde çalışıyoruz hatası

Bunun dışında varsayılan tarayıcınızı ise İnternet Explorer olarak tercih etmenizde yarar bulunmaktadır. Gelen bilgilendirme sonrasında işlemi kesmenizi önermemekteyiz. Bekleme canınızı sıkıyor olsa bile belli bir süreden sonra bitecek ve kuruluma devam edecektir.

Güncellemeleri devre dışı bırakan kişi sayısının da fazla olduğunu söyleyebiliriz. Nedeni ise işlem sağlarken bir anda güncellemeye gidiyor olmasıyla alakalıydı. Fakat windows 10 bilgisayarlarda artık güncelleme geldiğinde önceden size haber vermektedir.

Ve bilgisayarınızın kapatılma işlemleri sırasında güncelleştir kapat diye seçenek sunmaktadır. Yani üzerinde çalışıyoruz sorununun uzunca süre beklemesindeki tek etkenlerden birisi güncellemelerin devreye girmemesiyle alakalı olduğunu paylaşmakta fayda bulunmaktadır. Sorun varsa bizlere yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here