Paylaş

Windows 10 Twitter uygulaması çalışmıyor. Twitter uygulamanızı bilgisayarınızda açmaya çalıştığınızda açılmıyorsa çözümüne birlikte bakacağız.

Twitter hesabınıza sadece telefondan değil, bilgisayarınızdan ya da tabletten de giriş yapabilirsiniz. Bilgisayarınızdan giriş yapmak için herhangi bir tarayıcıyı kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda Microsoft Store üzerinden uygulamanızı indirerek kullanımları yapabilirsiniz.

Bilgisayarınıza Microsoft Store üzerinden indirmiş olduğunuz uygulamalarda hata alabilirsiniz. Aldığınız hataların ne ile alakalı olduğunu bilmeniz halinde sorununuz kalmayacaktır.

Twitter uygulamasını bilgisayarınıza indirdikten sonra girememe, açılmama sorunu yaşarsanız çözüme dair yapacaklarınızı birlikte inceleyeceğiz.

Windows 10 Twitter uygulaması çalışmıyor

Twitter hesabınızda yaşadığınız sıkıntı sadece bilgisayarınızda değil, telefon ya da tablette de meydana gelebilir. Uygulamanın sunucusunda mı sorun var yoksa sizin hesabınızda mı? Bunu kontrol etmenin en güzel yolu başka bir arkadaşınıza sormaktır. Arkadaşlarınızda böyle bir sorun yokken sadece sizin hesabınızda varsa neleri kontrol edeceğimize bakalım.

Windows 10 Twitter uygulaması çalışmıyor

Bilgisayarımda Twitter açılmama çözümü

  • İlk önce ayarlar bölümüne giriş yapacağımız için Windows tuşuyla birlikte I harfine basalım.
  • Gelen ekranda ‘’Güncelleştirme ve güvenlik’’ bölümüne girelim.
  • Sol bölümde yer alan ‘’Sorun gider’’ butonuna dokunun.
  • Açılan sayfayı hafif aşağıya doğru kaydırıp ‘’Windows Mağazası Uygulamaları’’ kısmına tıklayalım.
  • Daha sonra ‘’Sorun gidericiyi çalıştır’’ bölümüne basalım.

İşlemler sonrasında bilgisayarınızı yeniden kapatıp açalım. Ardından tekrar Twitter uygulamasını açmaya deneyelim. Sorunun giderilmiş olması gerekiyor, yaşanan sorun devam ediyorsa aşağıdaki ayarları devreye alalım.

  • Bilgisayarınızdan sırasıyla ‘’Ayarlar>Uygulamalar>Uygulamalar ve Özellikler>Twitter>Sıfırla diyelim.
  • İşlem sonrasında tekrar giriş yapmayı deneyelim.

Windows 10 Twitter hesabıma giremiyorum

Yaptığımız bu ayarlarla birlikte sorun giderilmiş olması lazım. Sorununuz hala devam ediyorsa uygulamayı bilgisayarınızdan kaldırıp yeniden yükleyelim. Uygulamayı kaldırdıktan sonra bilgisayarınızı yeniden kapatıp açalım. Sorununuzun yaptığınız tüm ayarlar sonrasında bitmiş olması gerekiyor.

Windows 10 işletim sistemli bilgisayarınızda çalışmayan diğer uygulamalarınızla alakalı aynı işlemleri yapabilirsiniz. Cihaza güncelleme gelip gelmediğini de kontrol edelim. Güncellemelerle ilgili bir probleminiz yoksa yukarıdaki ayarlar sorununuzu mutlaka giderecektir. Harici merak ettiğiniz farklı bir konu varsa bunu bizlere yorum kısmından ulaştırarak sorununuzu giderebilirsiniz.

Windows 10 Twitter uygulaması çalışmıyor
Windows 10 Twitter uygulaması çalışmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here