Paylaş

Windows 10 tarifeli bağlantıları kapatma. Bilgisayarınızda harita özelliğinde ücretin yansıtılmaması adına tarifeli bağlantı ayarını devre dışı bırakmayı anlatacağız.

Aldığımız bilgisayarların artık tamamında işletim sistemi windows 10 olarak gelmektedir. Alışkanlıkları bitirmek o kadar kolay olmamaktadır. Eski bilgisayarlarında alışık olduğu işletim sistemi yerine farklı bir sistemin dahil olması ilk aşamalarda sizleri zorlayabilir. Ama gelişen teknolojinin bilgisayarlardaki işletim sistemine dahil olduğunu görebilirsiniz. Windows 10 işletim sistemine alıştıktan sonra eminim farklı bir sisteme geçiş yapmayı dahil düşünmeyeceksiniz. Sistem isteğe bağlı olan tüm işlemleri bize zaten sunmaktadır. Sadece yeni bir işletim sistemi yeni bir alan ve farklı ayarların olmasından dolayı hangi işlemin nereden sağlandığını bilmek gerekiyor. Bu bilgilere sahip olduktan sonra sorun yaşamadan kullanımlarınızı sağlayabilirsiniz. Bizlerde bu konuda size yardımcı olabilmek için yazılarımızı hazırlamaya tüm hızımızla devam etmekteyiz. Tarifeli bağlantı ayarını kapatarak harita alanında yansıyabilecek bir ücretin önüne geçmek için ilgili bağlantıyı devre dışı bırakma yöntemini yazı içerisinde aktarımını gerçekleştireceğiz.

Windows 10 tarifeli bağlantıları kapatma

Windows 10 tarifeli bağlantı nerede, windows 10 tarifeli bağlantıyı kapatma, windows 10 bilgisayarımda haritadan ücret gelmesin, windows 10 tarifeli bağlantıları devre dışı bırakmak istiyorum, windows 10 işletim sistemli bilgisayarımda tarifeli bağlantıları nasıl iptal edebilirim. Çevrimdışı haritalar bölmesine girişinizi yaparak tarifeli bağlantıları kapalı hale getirilmesini sağlayabilirsiniz. Ancak çevrimdışı haritalarında hangi alanda olduğunu bilmiyorsanız o halde doğru yerde araştırma sağladığınızı sizinle paylaşmak isteriz.

Windows 10 tarifeli bağlantıyı devre dışı bırakma

Windows 10 işletim sistemli bilgisayarınızdan ayarlar alanına giriş gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ayarlar bölmesine erişim sağlayabilmek içinde farklı farklı yöntemler mevcuttur. Bu yöntemler içerisinde en kolay yöntemi sizlere paylaşarak sorunumuzu anında ortadan kaldıracağız.

Windows 10 tarifeli bağlantıları kapatma, tarifeli bağlantılar windows 10, windows 10 tarifeli bağlantılar nerede, windows 10 tarifeli bağlantıyı kapatma, windows 10 tarifeli bağlantıyı iptal etme, windows 10 tarifeli bağlantıyı devre dışı bırakma
  • Windows tuşuyla birlikte I harfine basmanız halinde doğrudan ayarlar sekmesi ekrana gelecektir.
  • Ayarlar alanına geldikten sonra ise Uygulamalar alanına girişimizi gerçekleştiriyoruz.
  • Çevrim dışı haritalar sol tarafta yazması gerekiyor bu alana girişimizi gerçekleştirdikten sonra Tarifeli bağlantılar yazısını göreceksiniz.
  • Bağlantılar yazısının altındaki alanı kapalı hale getirmeniz durumunda hiçbir sorun kalmadan işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız.
  • Bu aşamada sormak istediğiniz merak ettiğiniz farklı bir konu varsa bunu bize yorum alanından belirtmeniz yeterliliğini koruyacaktır.

Windows 10 tarifeli bağlantıları kapatma ayarlarınızı bu sayede yapılandırmış olduk. Sormak ya da üzerine eklemek istediğiniz bir yer varsa bunu bize yorumdan belirtebilirsiniz.

Windows 10 tarifeli bağlantıları kapatma, tarifeli bağlantılar windows 10, windows 10 tarifeli bağlantılar nerede, windows 10 tarifeli bağlantıyı kapatma, windows 10 tarifeli bağlantıyı iptal etme, windows 10 tarifeli bağlantıyı devre dışı bırakma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here