Paylaş

Windows 10 sürüm numarası nerede bulma. Windows 10 işletim sistemli bilgisayarınızın sürümünü öğrenmek isteyenlere özel yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

İşletim sistemleri bilgisayarlarda kullanıma bağlı olacak şekilde farklılık gösterebilmektedir. Kimi kullanıcılar alışık olduğu sistemi değiştirmek istemiyor. Kimi kullanıcılar ise teknolojiye ayak uydurabilen sistemleri hızlı şekilde öğrenerek tüm özelliklerden yararlanmak istemektedir. Bilindiği üzere windows 10 işletim sistemi sürekli kendini güncelleyen bir sistemdir. Bilgisayarlarınıza dahil edildikten sonra gelen bir yenilik varsa bu da direk olarak bilgisayara eklenmektedir. Bununla birlikte aynı zamanda çeşitli hatalarda meydana gelebilmektedir. Gelen hatalar neticesinde bilgisayarınızın güncel olup olmamasından kaynaklı mı? Ya da sürümüyle alakalı mı bir sorun olup olmadığını incelemek için kontrollerinizi yapmak adına sürüm numaranızı bilmeniz gerekiyor. Sürüme bağlı sorgulama yapılacağından bu bağlantı da sizler için önem arz edecektir. Sürümü öğrenmek içinde hangi alana girmeniz gerektiğini birlikte bakacağız.

Windows 10 sürüm numarası nerede bulma

Windows 10 sürümü bulamıyorum, windows 10 sürümü öğrenme, windows 10 işletim sistemimin sürümünü öğrenmek için nereye girmem gerekiyor, bilgisayarımın işletim sistemi windows 10 sürümü nereden bakmalıyım. Bilgisayarda kullandığınız işletim sistemi windows 10 ve bu sistemin sürümüne dair bilgilere erişim sağlayabilmeniz için yapmanız gereken ayaları kısaca size anlatacağız.

Windows 10 sürümü göremiyorum

Windows 10 işletim sistemli bilgisayarlarda bazen hatalarla karşılaşılabiliyor. Cihaz kullanımı yaparken genel güncellemeler sırasında hatalarda oluşabilmektedir. Hataların bazıları sürüm ile alakalı da olduğundan ötürü sürümü bilmekte her daim fayda bulunmaktadır.

Windows 10 sürüm numarası nerede bulma, windows 10 sürümü öğrenme, windows 10 sürümü bulma, windows 10 sürüm nerede, windows 10 sürümünü görme, windows 10 sürümünü bulamıyorum

İşletim sistemi içerisinde sürümünüze erişim yapabilmeniz için klavye üzerinde bulunan Windows tuşuna basılı tutarak I harfine basıp Ayarlar bölmesine geliyoruz. Ayarların içerisinde Sistem yer alacaktır. Sistem kısmına girdikten sonra da sol menü ekranında Hakkında alanına giriş yapıyoruz. Gelen sayfayı aşağıya doğru kaydırdığınızda karşınıza Sürüm bilgisi gelecektir.

Windows 10 sürüm numarası nerede bulma, windows 10 sürümü öğrenme, windows 10 sürümü bulma, windows 10 sürüm nerede, windows 10 sürümünü görme, windows 10 sürümünü bulamıyorum

Windows 10 sürüm numarası nerede bulma isteyenler için yukarıdaki adımların takip edilmesi yeterlidir. Ama bu alana giriş yaparken ya da öncesinde bir hata olursa bunu bize yorumdan iletirseniz çözüme dair bilgileri sizinle paylaşacağımızı bilmenizi isteriz. Ayarlar bu kadarla sınırlıdır. Bu şekilde sürümü öğrenip ona göre sorgulama yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here