Paylaş

Windows 10 spot ışığı nerede bulamıyorum. Bilgisayarda spot ışığını nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız haberimize göz atmanız yeterlidir.

Windows 10 işletim sistemli bilgisayarlarda daha öncesinde de belirttiğimiz gibi tüm ayarları kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Fakat windows 10 işletim sistemine henüz alışamayan alışmakta sorun yaşayan kullanıcılar windows 7 ve 8 kullanmaya devam etmektedirler. Biz de windows 10 kullanmaya devam eden ve bu işletim sisteminin özelliklerine hemen nasıl ulaşabileceğine ilişkin ayarlardan bahsetmeye devam ediyoruz. Windows 10 spot ışığının görevi bilgisayarın açılış sırasında ya da ekran kilitleme işlemleri esnasında sizlerin karşısına güzel görseller koymaya yaramaktadır. Spot ışığı ile ilgili görsellerin ayarlaması için bu alanın nerede olduğunu bilmek elbette sizinde hakkınızdır. Şayet spot ışığı alanına ulaşacağınız yeri bulamıyorsanız yazımızda konuyu kapsamlıca anlatıp nasıl ulaşacağınıza ilişkin detaylardan bahsedeceğiz.

Windows 10 spot ışığı nerede bulamıyorum

Windows 10 spot ışığı bulma, windows 10 spot ışığı görünmüyor, windows 10 spot ışığı nerede, windows 10 spot ışığı alanına nasıl ulaşabilirim, windows 10 spot ayarları, windows 10 kilitli ekran ayarları, windows 10 ekran kilitliyken gelen resim ayarları. Windows 10 işletim sistemli bilgisayarınız da spot ışığı alanına erişimin gerçekleştirilebilmesi yönünde bilgisayarınız içerisinde hangi adımların takip edilmesi gerektiğine dair tüm detay bilgilerini hazırlanan bu yazı içerisinde bulabilirsiniz.

Windows 10 spot ışığı görünmüyor

Bilgisayarında windows 10 işletim sistemi kullanan kullanıcılar için spot ışığı alanına erişim hangi yollarla erişim sağlanacağına ilişkin işlemler hakkında bilgilendirmeyi ileteceğiz. İlk önce bilgisayarın sağ alt kısmında bulunan dikdörtgen şeklindeki butona tıklıyoruz.

Windows 10 spot ışığı nerede bulamıyorum, windows 10 spot ışığı yok, windows 10 spot ışığı nerede, windows 10 spot ışığı görünmüyor, windows 10 spot ışığı bulamıyorum, windows 10 spot ışığı bulma

Beraberinde karşınıza bir çok seçenek gelecektir. Gelen bu seçenekler içerisinde ”Kişileştirme” alanına giriyoruz. Kişileştirme bölümüne girdikten sonra ise sol tarafta ”Kilit ekranı” yazısına tıklamak yeterlidir. Spot ışığı alanına buradan ulaşabilirsiniz. Burada tercihe bağlı olacak şekilde ister slayt gösterisi şeklinde arka planı ayarlayabilir isterseniz de resim görseli olarak ayarlama işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Windows 10 spot ışığı nerede bulamıyorum diyenlere özel hazırladığımız içerik içerisinde aklınıza takılan bir nokta bir konu olursa bize bunu yorum alanında belirtebilirsiniz. Ancak tüm windows 10 işletim sistemli bilgisayarlarda ayarların tamamı ilerletilen şekilde devam etmektedir. Dolayısıyla bahsedilen işlemler sonrasında spot ışığı alanına ulaşamamak imkansızdır.

Windows 10 spot ışığı nerede bulamıyorum, windows 10 spot ışığı yok, windows 10 spot ışığı nerede, windows 10 spot ışığı görünmüyor, windows 10 spot ışığı bulamıyorum, windows 10 spot ışığı bulma Windows 10 spot ışığı nerede bulamıyorum, windows 10 spot ışığı yok, windows 10 spot ışığı nerede, windows 10 spot ışığı görünmüyor, windows 10 spot ışığı bulamıyorum, windows 10 spot ışığı bulma Windows 10 spot ışığı nerede bulamıyorum, windows 10 spot ışığı yok, windows 10 spot ışığı nerede, windows 10 spot ışığı görünmüyor, windows 10 spot ışığı bulamıyorum, windows 10 spot ışığı bulma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here