Paylaş

Windows 10 sorun gidermeyi bulamıyorum. Bilgisayarınızda çalışmayan bir özelliğiyle ilgili sorun gidermeyi nasıl devreye koyacağınızı haberimizde yayınlayacağız.

Kullanım yaptığımız bilgisayarların temel özelliklerinde bazen sıkıntılarla karşılaşılabilmektedir. Tüm cihazların internete bağlı olmasına karşın bilgisayardan internete girememe sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Onun haricinde driverlarını eksiksiz yüklemiş olduğunuz yazıcının çalışmama gibi bir durumu söz konusu olabilir. Klavyeniz çalışmıyor ya da sesin çalınmamasıyla alakalı bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Windows mağaza uygulamasıyla alakalı farklı sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Tüm bu nedenleri tek tek işleme aldığımız da sıkıntıların ardı arkası kesilmemektedir. Windows 10 işletim sistemi kullanıyorsanız eğer bu ve benzeri tarz alanlarda yaşadığınız sıkıntıları sorun gider diyerek giderebilmeniz mümkündür. Yalnız sisteme yeni yeni aşina olmuş biriyseniz eğer ister istemez bazı özellikleri nerede olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Sorun gider alanına nereden ulaşacağınızı haberimizde geniş kapsamlı şekilde yer vereceğiz.

Windows 10 sorun gidermeyi bulamıyorum

Windows 10 sorun giderme nerede, windows 10 sorun giderme görünmüyor, windows 10 sorun gidermeyi bulamıyorum, windows 10 sorun giderme bende yok, windows 10 bilgisayarımda sorun gidermeyi göremiyorum. Bilgisayarınızda çalışmayan bir özellik olmasıyla beraber sorun giderme her zaman işinize yarayacaktır. Sorun giderme alanına ulaşmak içinde bilgisayarınızın ayarlar kısmına erişim yapmanız gerekiyor.

Windows 10 sorun giderme nerede

Ayarlar bölümüne girişin yapılması için farklı farklı yöntemlerin olduğunu söyleyebiliriz. Başlat alanından ayarlar kısmına girebilirsiniz. Diğer bir yöntem saatin olduğu bölümün hemen sağında dikdörtgen şeklinde bir sekme bulunmaktadır. Var olan sekmeye tıkladıktan sonra Tüm ayarlar demeniz yeterlidir.

Windows 10 sorun gidermeyi bulamıyorum, windows 10 sorun gidermeyi açma, windows 10 sorun giderme nerede, windows 10 sorun giderme görünmüyor, windows 10 sorun giderme bende yok

En kolay yöntem ise windows tuşuyla birlikte I harfine basmaktır. Oradan da Güncelleştirme ve Güvenlik alanına giriş gerçekleştiriyoruz. Gelen ekranın sol tarafında Sorun gider sekmesini görmeniz lazım. Sorun gider kısmına ulaştığınızda açılan sayfada neyle alakalı sorun yaşıyorsanız onun üzerine gelerek sorun gidermeyi başlatabilirsiniz.

Windows 10 sorun gidermeyi bulamıyorum, windows 10 sorun gidermeyi açma, windows 10 sorun giderme nerede, windows 10 sorun giderme görünmüyor, windows 10 sorun giderme bende yok

Windows 10 üzerinde başlatmış olduğunuz sorun giderme işlemlerini başlattığınızda tarama bittikten sonra yaşanan sorun giderilmiş olması gerekiyor. Sorun giderilmezse eğer problemin ana kaynağında yatan neden ekrana gelmiş olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here