Paylaş

Windows 10 pano geçmiş gösterilemiyor. Panoya girmek istediğinizde böyle bir uyarı aldığınızda panoyu etkinleştirmek gereklidir.

Bilgisayarımızda işlem sağladığımız sırada önemli olan bilgilerin kopyalamasını sağlayıp ardından yapıştır diyerek ekrana gelmesini sağlamaktayız. Kullanılan bilgisayarda pano alanı açıksa eğer gün içerisinde kayıt edilen tüm bilgiler pano alanındaki yerini almaktadır. Pano bölümüne windows 10 bilgisayarınızdan giriş yapmak için ise Windows tuşuyla birlikte V harfine basarak ulaşabilmeniz mümkündür. Genel itibariyle bazı kullanıcılar Windows tuşuyla beraber V harfine bastıkları zaman gelen ekranda Geçmiş gösterilemiyor uyarısının olduğunu dile getirmektedir. Bunun sebebi daha öncesinde pano geçmişinin açılmamasıyla alakalıdır. Bilgisayarınızın ayarlar alanında pano alanı kapalı olmasından ötürü sorun yaşamaktasınız. Bunu ister ayarlar bölümüne gelerek açabilirsiniz isterseniz de pano geçmişi alanından açabiliyorsunuz. Fakat pano alanına geldiğinizde geçmiş gösterilemiyor diye bir uyarı verirse eğer butonuna tıklamanız yeterliliğini koruyacaktır. Artık kayıt edilen bilgileriniz otomatik olarak pano geçmişine kaydedilecektir.

Windows 10 pano geçmiş gösterilemiyor

Windows 10 panoyu etkinleştirme, windows 10 panoyu açma, windows 10 pano nasıl açılır, windows 10 pano etkinleştirmek için nereye girmem gerekiyor, windows 10 pano nasıl etkinleştirilir, windows 10 pano geçmiş gösterilemiyor hatası. Geçmişin gösterilmemesinin tek nedeni pano bilgilendirmesinin aktif olmamasıyla alakalıdır.

Windows 10 panoyu etkinleştirme

Windows 10 işletim sistemli bilgisayarınızda pano ayarının faal hale getirilebilmesini istiyorsanız öncelikle Windows tuşuna basılı tutup ardından I harfine basarak ayarlar alanına geliyoruz.

Windows 10 pano geçmiş gösterilemiyor, windows 10 pano gösterilemiyor uyarısı, windows 10 pano nasıl açılır, windows 10 pano etkinleştirme, windows 10 pano açma, windows 10 panoyu açmak istiyorum
  • Sistem yazılı bölüme erişimi yapıyoruz.
  • Daha sonrasında gelen ekranda sol tarafta Pano yazısı belirecektir.
  • Panoya girdiğimizde Pano Geçmişi yazısının altında bulunan Kapalı kısmı açık hale getirmeniz yeterlidir.
  • Yapılan ayarlarla beraber artık Pano geçmiş gösterilemiyor sorunu da ortadan kalkmış olacaktır.
  • Olur da bir aksilik ya da sorun yaşarsanız bize bunu yorumdan iletebilirsiniz. Tekrar pano alanını kapalı hale getirmek isterseniz de yine aynı şekilde belirtilen alana girmeniz yeterlidir.
Windows 10 pano geçmiş gösterilemiyor, windows 10 pano gösterilemiyor uyarısı, windows 10 pano nasıl açılır, windows 10 pano etkinleştirme, windows 10 pano açma, windows 10 panoyu açmak istiyorum

Pano telefonlarda da aktif şekilde kullanılan ve aranan özelliklerden birisidir. Bilgisayarlarda şuan belirtilen özellik fazlaca kullanıldığı için sizlerde artık var olan pano ayarlarınızı bizim belirttiğimiz şekilde kapatıp aktif hale getirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here