Paylaş

Windows 10 masaüstünü çoğaltmak istiyorum. Birden fazla masaüstüne sahip olabilmek için hangi alandan işlem sağlayacağınıza bakacağız.

Windows 10 işletim sistemine gelen güncellemeyle birlikte dahil edilen görev görünümü sonrasında yeniliklerden ardından gelmiştir. Sunum, slayt ya da toplantıların çoğunda bilgisayar ekranını duvara yansıtmaktayız. Bilgisayar üzerinde bulunan simgelerin görünmesinden dolayı da onların kaybolması için de ayrıca uğraş veriyorduk. Ancak windows 10 işletim sistemine getirilen bu yenilikle birlikte artık bu zahmete girmenize gerek kalmadan ayarlarınızı sağlayabilirsiniz. Birden fazla masaüstü bağlantısını kullanarak yeni ekranda işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. İşletim sistemi windows 10 olan kullanıcı kitlesi için gereken araştırmalarımızı bitirmiş bulunuyoruz. Windows 10 teknolojiye ayak uyduran bir işletim sistemi olduğu için alışmanız yeterlidir. Yeni kullanıcılar için ise yazılarımızı hazırlamaya devam etmekteyiz.

Windows 10 masaüstünü çoğaltmak istiyorum

Windows 10 boş masaüstü, windows 10 birden fazla masaüstü nerede, windows 10 çoklu masaüstü nasıl oluşturabilirim, windows 10 masaüstü çoğaltma, windows 10 boş masaüstü için ne gerekiyor, bilgisayarımda boş masaüstü istiyorum. Her türlü isteğinizi karşılayacak olan işletim sistemine alıştıktan sonra artık başka bir sistemi aramayacağınızı gönül rahatlığıyla söylemek isteriz. Gelişim esnasında gelen yenilikler ise anında bilgisayarlara dahil edilmektedir.

Windows 10 boş masaüstü

İşlerinizden dolayı, sunum, slayt gösterisi ya da buna benzer ayarlarınız ile ilgili masa üstünü hemen boşaltıp sunumu yapmak istersiniz. Masa üstünde önemli verilerin olmasından dolayı da başka bir cihaza aktarımınız zamanınızdan alabilir. Ama artık bunun bu kadar olmasının önüne geçebilirsiniz.

Windows 10 masaüstünü çoğaltmak istiyorum, windows 10 boş masaüstü, windows 10 masaüstü çoğaltma, bilgisayarda boş masaüstü, bilgisayarda birden fazla masaüstü açma, windows 10 ikinci masaüstü

Bilgisayarınıza getirilen görev görünümü ile birlikte ikinci bir masa üstünü açarak boş alanda işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Bu sayede artık sunum yapsanız bile masa üstündeki verilerinizin hiç biri olmayacak boş bir ekranda işlemlerinizi halledebilirsiniz.

  • Şimdi gelelim yeni bir masa üstünü nereden açılacağına.
  • İlk olarak bilgisayarınızın sol alt tarafında bulunan Görev görünümü menüsüne tıklıyoruz.
  • Ardından karşınıza gelecek olan sayfanın üst kısmında Yeni masaüstü (+) işaretini göreceksiniz.
  • Oraya tıklamanız halinde ikinci masaüstü açılacak ve siz ayarlarınızı bu şekilde sağlayabilirsiniz.
Windows 10 masaüstünü çoğaltmak istiyorum, windows 10 boş masaüstü, windows 10 masaüstü çoğaltma, bilgisayarda boş masaüstü, bilgisayarda birden fazla masaüstü açma, windows 10 ikinci masaüstü

Gerçekleştirilen ayarlarla birlikte Windows 10 masa üstünü çoğaltmak istiyorum diyenler işlemlerini bitirmiş olacaklardır. Buraya kadar takıldığınız ya da sormak istediğiniz bir yer varsa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here