Paylaş

Windows 10 masaüstü simgeleri nerede. Windows 10 işletim sistemli bilgisayarınızda masaüstü simgelerini geri getirmek için izlenecek çözüm yollarını ele aldık.

Bilgisayarınızı yeni aldığınız da ya da sıfırlama sonrasında ekranda sadece ”Geri dönüşüm kutusu” bulunmaktadır. Bu bilgisayar, denetim masası, Ağ gibi simgeleri göremeyebilirsiniz. Ya da kullanmakta olduğunuz bilgisayar da bir anda bu simgelerin kaybolmaması halinde kısa süreli bir panik yaşayabilirsiniz. Aslında bunların masaüstü alanına getirilmesi oldukça basittir. Daha öncesinde farklı bir işletim sistemi kullanırken yeni bir işletim sistemine geçtiyseniz ayarlara yabancı olabilirsiniz. Böyle durumlarda da istediğiniz işlemlerin nerede olduğunu görebilmek için araştırma içerisine girilmektedir. Girdiğiniz araştırmaların sonuçsuz kalmaması adına gerekli çözüm yollarının araştırmasını gerçekleştirdik. Ve windows 10 işletim sistemli bilgisayarınız da olması gereken simgelerin ekrana getirilebilmesi içinde hangi yolların takip etmeniz gerektiğini yazımızın içerisinde sizlere sunduk.

Windows 10 masaüstü simgeleri nerede

Windows 10 bilgisayarımda masaüstü simgelerini bulamıyorum, windows 10 masaüstü simgeleri nerede, windows 10 masaüstü simgelerini geri getirmek için ne yapmam gerekiyor, windows 10 işletim sistemli bilgisayarımda masaüstü simgelerini göremiyorum. Gibi yaşanan soruna müdahil olabilmek adına ilgili incelemelerimizi gerçekleştirip yazımızı hazırlamış bulunuyoruz. Aşağıdaki işlemleri tek tek işleme almanız dahilinde sorun kalmayacaktır.

Windows 10 masaüstü simgelerini bulamıyorum

Masaüstü bilgisayarımızı sıfırlama yaptığınız da ya da ilk aldığınız da ekran genel olarak boş gelmektedir. Onun dışında durduk yere giden simgelerin gelebilmesi için yapmanız gereken incelemelere ise beraber bakacağız.

Windows 10 masaüstü simgeleri nerede,masaüstü simgeleri nerede, windows 10 masaüstü simge ayarları, windows 10 masaüstü simgeleri yok, windows 10 masaüstü simgelerini bulamıyorum, windows masaüstü simgelerini geri getirme

İlk olarak farenizi masaüstü ekranınızın boş alanına getirerek sağ tıklıyoruz. Sağ tıkladıktan sonra gelen seçeneklerin en altında bulunan ”Kişiselleştir” yazısına tıklıyoruz. Ardından karşımıza gelen sayfanın sol menüsünde ”Temalar” adı altında bir seçenek göreceksiniz. Bu alana tıkladığımız da ise sayfanın sağında bulunan ”Masaüstü simge ayarları” yazısını göreceksiniz.

Masaüstü simge ayarları bölümüne tıkladıktan sonra ise hangi simgelerin geri gelmesini istiyorsanız yanındaki kutucukları işaretleyip ”Tamam” demeniz halinde işlemler tamamlanacaktır. Windows 10 masaüstü simgeleri nerede olduğunu merak eden kullanıcılar için işlemleri tamamlamış bulunuyoruz. Bu aşama da aklınıza takılan sorunları yorumda bizlere iletebilirsiniz.

İsterseniz sizin için hazırlamış olduğumuz instagram nesne tanıma özelliği geliyor adlı makalemizi inceleyebilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

Windows 10 masaüstü simgeleri nerede,masaüstü simgeleri nerede, windows 10 masaüstü simge ayarları, windows 10 masaüstü simgeleri yok, windows 10 masaüstü simgelerini bulamıyorum, windows masaüstü simgelerini geri getirme Windows 10 masaüstü simgeleri nerede,masaüstü simgeleri nerede, windows 10 masaüstü simge ayarları, windows 10 masaüstü simgeleri yok, windows 10 masaüstü simgelerini bulamıyorum, windows masaüstü simgelerini geri getirmeWindows 10 masaüstü simgeleri nerede,masaüstü simgeleri nerede, windows 10 masaüstü simge ayarları, windows 10 masaüstü simgeleri yok, windows 10 masaüstü simgelerini bulamıyorum, windows masaüstü simgelerini geri getirme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here