Windows 10 fotoğraflar açılmıyor gelmiyor. Telefondan bilgisayarınıza yüklenen jpg uzantılı dosyaların açılmamasıyla ilgili izlenecek yollar aşağıda belirtilmiştir.

Teknolojinin her alan da gelişimi ile birlikte bilgisayarlarımızın içerisinde var olan windows uygulaması da kendini geliştirmiştir. Eskiden bir bilgisayarın sıfırlanması için bilgisayar gelmeden yapılan bir işlem değildi. Ancak artık sıfırlama işlemlerini gözünüz kapalı sizlerde kurtarma alanından gerçekleştirebiliyorsunuz. Fakat tabi ki de her bir sıkıntıda bilgisayarımızı anında sıfırlama yapmıyoruz. Son dönemlerde karşılaşılan hatalardan birisi olan fotoğraf açılmama sorun sorunu windows 10 işletim tabanlı bilgisayarlar da da meydana gelmiş durumdadır. Yaşanan bu durumdan ötürü kullanıcılar kendi telefonlarından bilgisayarlarına yüklemiş olduğu jpg uzantılı yada normal resim paylaşımlarını açmada sorun yaşıyorlar. Durumun incelemesi gerçekleştirildiğinde ise aslında çözümün hiçte o kadar zor olmadığını anladık. Beraber yapılacak parametre ayarları netice verdiğinde siz de windows 10 işletim sistemli bilgisayarınızdan gönül rahatlığı ile fotoğrafları indirip onlara bakabilirsiniz.

Windows 10 fotoğraflar açılmıyor gelmiyor

Windows 10 resimlerim gelmiyor, windows 10 bilgisayarımda fotoğraflar açılmıyor, windows 10 fotoğraf görüntüleyicisi açılmıyor, windows 10 fotoğraflar neden gelmez? Windows 10 resimlerin açılmama nedenleri nelerdir? İnternet aramalarınız da bu aramaları sağladığımız da şayet makalemize ulaştıysanız bu durumda doğru yerdesiniz. Beraber yapacağımız ayarlarla birlikte artık resimlerinizin açılmama gibi bir şansı olmayacaktır.

Windows 10 resim açılmıyor

Teknoloji her alanda gelişmekteyken windows yetkileri de bilgisayarlarda var olan işletim sistemlerini sürekli güncel hale getirmektedir. Bu sayede çağa ayak uydurmak zorunda kalıyor. Ancak teknolojinin bu denli ilerlediği bir dönemde bilgisayarınızdan fotoğrafın açılmaması eminim sizi hem sıkıntıysa sokacak hem de bilgisayarınızı kırma noktasına getirecektir.Windows 10 fotoğraflar açılmıyor gelmiyor, windows 10 resim açılmıyor, windows 10 foto açılmıyor, windows 10 fotoğraf görüntüleyicisi, win 10 resimler açılmıyor, windows 10 jpg uzantılı dosya açılmıyor

  1. Windows 10 işletim sistemli bir bilgisayarınız var ise bu belirtilen işlemlerin hepsi sizler içinde geçerliliği koruyacaktır.
  2. Ekranınızın sağ alt kısmında bulunan ”Dikdörtgen” şeklindeki alana tıklıyoruz.
  3. Ardından gelen ekranda ”Tüm ayarlar” giriş sağlıyoruz.
  4. Beraberinde karşımıza gelen seçenekler içerisinden ”Uygulamalar” diyoruz.
  5. Sonra açılan ekranın solunda var olan ”Varsayılan uygulamalar” buradan da ”Fotoğraflar” yazan yere tıklıyoruz.
  6. Fotoğraflar ”Windows 10 için önerilir” seçmeniz halinde bundan sonraki süre içerisinde bilgisayarında tüm resimlerin açılacağını bilmenizi isterim.

Böylelikle Windows 10 fotoğraflar açılmıyor gelmiyor sorunumuz ise ortadan kalkmış oldu.

Windows 10 fotoğraflar açılmıyor gelmiyor, windows 10 resim açılmıyor, windows 10 foto açılmıyor, windows 10 fotoğraf görüntüleyicisi, win 10 resimler açılmıyor, windows 10 jpg uzantılı dosya açılmıyor

Windows 10 fotoğraflar açılmıyor gelmiyor, windows 10 resim açılmıyor, windows 10 foto açılmıyor, windows 10 fotoğraf görüntüleyicisi, win 10 resimler açılmıyor, windows 10 jpg uzantılı dosya açılmıyorWindows 10 fotoğraflar açılmıyor gelmiyor, windows 10 resim açılmıyor, windows 10 foto açılmıyor, windows 10 fotoğraf görüntüleyicisi, win 10 resimler açılmıyor, windows 10 jpg uzantılı dosya açılmıyor Windows 10 fotoğraflar açılmıyor gelmiyor, windows 10 resim açılmıyor, windows 10 foto açılmıyor, windows 10 fotoğraf görüntüleyicisi, win 10 resimler açılmıyor, windows 10 jpg uzantılı dosya açılmıyor

Önceki İçerikBilgisayarımda fotoğraflar açılmıyor gelmiyor
Sonraki İçerikinstagram bana soru sor cevaplar gelmiyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz