Paylaş

Windows 10 bilgisayarıma instagram indirme. İnstagram uygulamasını windows 10 işletim sistemli bilgisayarınıza kurabilmeniz adına gerekenleri yazımızda sunacağız.

İnstagram getirdiği yeniliklerle göz kamaştırırken 2019 yılıyla birlikte sürekli kendini iyileştirmeye gitmektedir. Kullanımını daha rahat hale getirebilmek için özelliklerini değiştirdiğini görebiliyoruz. İnstagram kullanıcıları hesaplarına genel olarak telefonlarından girişlerini yapabilmektedir. Fakat işlerimiz gereği çoğu zaman bilgisayar üzerinden ayar yaptığımızdan dolayı telefonu elimize alamama durumumuz olabiliyor. Hesap içerisindeki bilgileri görebilmek için bilgisayardan da kullanım yapmak istiyoruz. Bunun için tarayıcı üzerinden hesabınızın bilgilerini girerek kullanımı sağlayabiliyorsunuz. Fakat siz instagramı bilgisayarın masa üstü ekranına kurmak istiyorsanız bu durumda farklı bir yol izleyeceğiz. Windows 10 işletim sistemine sahipseniz bilgisayarınızın görev çubuğu ekranında Microsoft Store mağaza alanı olması gerekiyor. Buraya girişimizi sağlayıp ayarlarımızı bitireceğiz.

Windows 10 bilgisayarıma instagram indirme

Bilgisayara instagram nereden kurabilirim, bilgisayara instagram indirme, windows 10 instagram kurma, windows 10 instagram yükleme, windows 10 işletim sistemli bilgisayarıma instagram nasıl yükleyebilirim, pc ye instagram kurarken hata alıyorum. Hali hazırda kullanım yaptığınız bilgisayarınıza windows 10 kurulumunun sağlanabilmesi için Microsoft store bize yeterli olacaktır.

Bilgisayarıma instagram kurma

Yukarıda bahsettiğimiz şekilde görev çubuğu ekranında bulunan Microsoft store alanına girerek arama bölümünden instagram uygulamasını indirebiliyorsunuz. Şayet bu alan görev çubuğunda gözükmüyorsa bu durumda arama çubuğuna gelip Microsoft store yazmanız yeterlidir.

Windows 10 bilgisayarıma instagram indirme, bilgisayara instagram kurma, pc ye instagram yükleme, bilgisayara instagram yükleme, windows 10 instagram kurma, windows 10 instagram indirme

Böylelikle bilgisayarımızdan açmış olduğumuz mağaza alanının üst bölümündeki arama bölümüne instagram yazıp gelen ilk uygulamayı bilgisayarınız kurabilirsiniz. İndirme işlemleri esnasında hata ile karşılaşma ihtimali bulunmaktadır.

Nedeni ise indirme işlemleri sırasında bağlantı kopmuş olabilir. Bağlantının yeniden gözden geçirerek aynı işlemi devreye koymanız halinde sorun kalmayacaktır. Yalnız bu alandan bilgisayarımıza indirmiş olduğumuz instagram hesabı telefonumuzdaki instagram ile aynı değil. Bilgisayarda sadece paylaşım ve buna benzer bilgileri kontrol edebiliyorsunuz. Yani görüntülü arama ya da sesli arama yapma görünmemektedir.

bilgisayara instagram kurma, pc ye instagram yükleme, bilgisayara instagram yükleme, windows 10 instagram kurma, windows 10 instagram indirme

Bahsedilen işlem aşamalarıyla beraber bilgisayara instagram indirme işlemlerimiz de çözüme erecektir. Merak ettiğiniz sormak istediğiniz bir yer varsa bize bunu iletebilirsiniz. Eklemek istediklerinizi de yine aynı şekilde yorumdan bizlere iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here