Paylaş

Windows 10 alarm nereden kurabilirim. Bilgisayarınızda alarm kurmak istiyorsanız bunun nasıl olduğuna birlikte bakarak işlemlerimizi sağlayacağız.

Günümüz çağında teknolojinin gelişiminin önüne geçmek mümkün değildir. Geçmişte bulunan çalar saatlerin yerini çoğunlukla telefonlar almıştır. Sabah işe giderken ya da önemli bir buluşmamız varken telefonun alarmın içerisine girerek belirtilen saate alarmın kurulumu gerçekleştirebiliyoruz. Ancak işlemlerini bilgisayar üzerinden gerçekleştiren kullanıcılar da bilgisayar da böyle bir özelliğin olup olmadığını merak etmektedir. Belirttiğimiz gibi teknoloji geliştikçe tüm teknolojik cihazların içerisindeki özelliklerde geliştirilmektedir. İşletim sistemi windows 10 olan bilgisayarlarda bu yönde bir alarm kurma işlemlerini sağlayabilirsiniz. Eğer windows 10 işletim sistemini yeni kullanıyorsanız eminim bu alarmın nereden kurulduğunu merak ediyorsunuzdur. Yabancı olduğunuz bir sistemde bilgilerin öğrenilebilmesi için yaptığınız araştırmalarda bizim de katkımız olsun diye gerekli incelemeleri yapıp sizlere hazırladık. Belirtilen işlemleri yaptıktan sonra bilgisayarınızdan alarm kurmuş olacaksınız.

Windows 10 alarm nereden kurabilirim

Windows 10 alarm kuramıyorum, windows 10 alarm nereden kurabilirim, windows 10 alarm kurmak için ne yapmam gerekiyor, bilgisayarda alarm nasıl kurulur, alarmı bilgisayarda kurmak için ne yapılması gerekiyor. İlettiğiniz bu problemlerin çözüme erişmesi için yaptığımız işlemleri görsel olarak da destekleyip problemi tam anlamıyla ortadan kaldıracağız. Bu sayede sizler de artık bilgisayarlarınızda alarm kurarak istediğiniz zaman dilimi içerisinde ilerleme sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarda alarm kuramıyorum

Windows 10 işletim sistemli bilgisayarınızda alarm kurulabilmesi için sol tarafta bulunan arama alanına geliyoruz. Bu alana alarmlar ve saat yazdıktan sonra karşınıza gelen seçeneğin içerisine giriş işlemi sağlıyoruz.

Windows 10 alarm nereden kurabilirim, windows 10 alarm kuramıyorum, windows 10 alarm kurulmuyor, bilgisayarda alarm kuramıyorum, windows 10 alarm nerede, windows 10 alarm nasıl kurulur

  • Buraya girdiğiniz de belli bir saate indexlendiğini göreceksiniz. Buradaki saatin değişikliğin sağlanabilmesi için de sağ alt tarafta bulunan ‘’+’’ işaretine tıklıyoruz.
  • Daha sonrasında açılan ekranda da belirtilen saati ve alarmın hangi saat aralığında gelinmesi gerektiğine dair tüm detayları görebilmeniz mümkündür.
  • İşlemleri bu şekilde sağladıktan sonra aklınıza takılan bir soru işareti olursa bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz.

Windows 10 alarm nereden kurabilirim sorusunun yanıtını sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. İsterseniz hazırlamış olduğumuz Facebook yüz tanımayı kapatamıyorum yazımızı inceleyebilirsiniz.

Windows 10 alarm nereden kurabilirim, windows 10 alarm kuramıyorum, windows 10 alarm kurulmuyor, bilgisayarda alarm kuramıyorum, windows 10 alarm nerede, windows 10 alarm nasıl kurulur Windows 10 alarm nereden kurabilirim, windows 10 alarm kuramıyorum, windows 10 alarm kurulmuyor, bilgisayarda alarm kuramıyorum, windows 10 alarm nerede, windows 10 alarm nasıl kurulur

Windows 10 alarm nereden kurabilirim, windows 10 alarm kuramıyorum, windows 10 alarm kurulmuyor, bilgisayarda alarm kuramıyorum, windows 10 alarm nerede, windows 10 alarm nasıl kurulur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here