Paylaş

Merhabalar, bu yazımızda Whatsapp yıldızlı mesajlar özelliği ile ilgili merak ettiğiniz bilgileri ayrıntılı bir şekilde sizlere anlatacağız.

Whatsapp yıldızlı mesajlar alanını siz de herkes gibi uygulamanız da görmüşsünüzdür. Buranın ne anlama geldiğini ilk başlarda anlamamış olabilirsiniz. Dolayısıyla bunun için kısa bir araştırmaya girebilirsiniz. Bu araştırmalarınıza katkıda bulunabilmek için gerekli olan bilgileri sizlere aktaracağız.

Rehberinizde bulunan kişiler sizlere genellikle Whatsapp üzerinden mesaj göndermektedir. Elbette rehberinizdeki kişilerin nereden mesaj göndereceğini siz önceden kestiremezsiniz. Whatsapp uygulamanızda gruplara dahil edilebilirsiniz. Orada önemli yazışmalarınız olabilir. Ve dikkat çeken yazışmaların ekran görüntüsü anında alıyorsunuzdur. Whatsapp ise sizi bu denli yormamak için yıldızlı mesajlar özelliğini hesaplarınıza dahil etmiştir. Özelliği doğru bir şekilde kullanmanız durumunda sürekli olarak ekran görüntüsü almanıza gerek kalmayacaktır. Önemli olan mesajları yıldızlamanızla birlikte sorununuzu giderebileceksiniz. Whatsapp yıldızlı mesajlar özelliği ile ilgili diğer merak edilenleri aşağıda konu alacağız.

Whatsapp yıldızlı mesajlar

Whatsapp hesabınızda yıldızlı mesajlar alanını doğru bir şekilde kullanmanız halinde emin olun artık önemli mesajlarınıza daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Mesajları nasıl yıldızlanacağını ve yıldızladığınız mesajları daha sonrasında nereden görebileceğinizi aşağıda sizlere paylaşmış bulunuyoruz.

yıldızlı mesajlar
  • Öncelikle Whatsapp uygulamanıza giriş yapın.
  • Uygulamanıza girdikten sonra hangi mesajı yıldızlamak istiyorsanız o mesajın olduğu sayfayı açın.
  • Ve hangi mesajı yıldızlayacaksınız o mesajın üzerine gelip uzunca basılı tutun.
  • Karşınıza ‘’Yıldız’’ şeklinde bir seçenek gelmesi gerekiyor.
  • Onun üzerine dokunun. Ve daha sonrasında ‘’Ayarlar’’ alanına giriş yapın.
  • Ayarlar bölümüne geldiğinizde üst alanda ‘’Yıldızlı mesajlar’’ yazısını göreceksiniz.
  • Yıldızlı mesajların üzerine tıklama ile birlikte ne kadar yıldızladığınız mesajlar varsa bunları kontrol edebilirsiniz.
  • Üzerine tıklamanız durumunda mesajın yazıldığı ekrana yönlendirileceksiniz.
  • Oradan bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz.

Whatsapp yıldızlı mesajlar özelliği ile ilgili merak ettiklerinizi ayrıntılı şekilde paylaşmış bulunuyoruz. Yıldızlı mesajlarla ilgili merak ettiğiniz farklı hususlar varsa bunları yorumdan bizlere ulaştırabilirsiniz. Bizlere vermiş olduğunuz bilgilere önem verdiğimizi bilmenizi istiyoruz. Gelen her sorunun farklı bir konu olduğunu unutmayınız. Whatsapp için merak ettiğiniz tüm konuları ise yine web sitemizin içerisinde bulabilirsiniz.

Whatsapp yıldızlı mesajlar özelliği

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here