WhatsApp yeni mesajınız olabilir bildirimi alıyorum tarzında bir uyarı geliyor sebebi ne olabilir diyorsanız makalemiz yeterli olacaktır. Whatsapp hesabında yeni mesajınız var tarzında gelen uyarı sonrasında gelen mesajı girdiğiniz de gerçekte de geldiğini görebiliyorsunuz. Buna neden olan olayı sizinle paylaşacağız.

Getirilen yeniliklerle birlikte artık kendi içerisinde çağ atlayan whatsapp uygulamasını kullanmayan kalmadı. Abartısız tüm kesimin kullandığı bu uygulama içerisinde bazen farklı farklı sorunlar olduğu da aşikar. Ancak yaşanan bu sorunlar devamlılık göstermediği için ve giderilecek yöntemleri basit olduğundan dolayı can sıkmıyor. Haliyle sıklık derecesinde olmasa da yeni mesajınız olabilir tarzında gelen bildirimin temelinde yatan nedenin ne olduğunu eminim merak ediyorsunuzdur. Çünkü bildirimlerinizi kontrol etmenize rağmen ortada bir bildirim görememeniz durumda gelen bu uyarıyla birlikte mesajınızı kontrol etmek canınızı sıkabilir. Biz de yaşanan bu aksaklığın altında yatan nedeni detaylıca araştırmış bulunmaktayız. Whatsapp hesabı üzerinde yeni mesajınız olabilir tarzında gelen bildirim için yapılması ve neden olan sebepleri makalemize göz atarak giderebilirsiniz.

WhatsApp yeni mesajınız olabilir bildirimi alıyorum

WhatsApp yeni mesajınız olabilir bildirimi alıyorum, yeni mesajınız olabilir, yeni mesajınız var, whatsapp yeni mesajınız olabilir, whatsapp yeni mesajınız var, whatsapp mesaj gelmiş ama gözükmedi, whatsapp mesaj bildirimi gelmedi buna sebep olan şey nedir? Neden mesajımın bildirimi bana gelmedi. Niçin bu uyarı sonrasında kontrol edebildim. Diye uzun uzadıysa düşünmenize yazdığımız yazı ile birlikte son vermiş olacaksınız.

Whatsapp yeni mesajınız olabilir

Hepimizin bildiği üzere whatsapp uygulaması getirdiği yenilik ve güncellemelerle birlikte dünyanın en çok mesajlaşma sağlanan platformu olmuştur. Bazende bu gelen güncellemelerden dolayı yaşanan bazı aksaklıklar sebebiyle bu platforma bazı sorunlarla karşılaştığımızda olmaktadır. Şimdi gelelim whatsapp yeni mesajınız olabilir bildiriminin ne ile alakalı olduğuna.

WhatsApp yeni mesajınız olabilir bildirimi alıyorum, yeni mesajınız olabilir, yeni mesajınız var, whatsapp yeni mesajınız olabilir, whatsapp yeni mesajınız var, whatsapp mesaj gelmiş ama gözükmedi, whatsapp mesaj bildirimi gelmedi

  • Yeni mesajınız olabilir tarzında gelen uyarının tek sebebi gelen mesaj içeriğini okumadığınız için oluşmaktadır.
  • Yani siz gelen bildirimi zamanla geri plana bıraktığınızda o bildirimlerden ötürü whatsapp mesajı okuyabilmeniz için size böyle bildirim göndermektedir.
  • Whatsapp uygulaması üzerinde bir grup oluşturulduğunda ve bu grupta mesajlar sessize alındığında da bu uyarı meydana gelmektedir.
  • Gelen uyarı bana gelmesin kardeşim diyorsanız da Whatsapp uygulamasında ki ”Ayarlar” sekmesine girip bildirimleri kapat diyerek çözüm sağlayabilirsiniz.
  • Ya da size gelen tüm mesajları okuyabilirsiniz.
  • Önemli bir not; Eğer mesaj bildirimleri kapalı olursa artık hiç bir bildirim gelmeyecektir.

Bahsedilen işlem adımları sonrasında sonuç çözüme kavuşacaktır. WhatsApp yeni mesajınız olabilir bildirimi alıyorum ile ilgili makalemiz umarım faydalı olmuştur. İyi sohbetler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz