Whatsapp yedeklemeye videoları ekleme. Whatsapp’ta gönderilen videolarında yedeklenmesini istiyorsanız bunu nasıl dahil edeceğinizi anlatacağız.

Sohbet uygulaması whatsapp hesabında bilgileriniz her hafta ya da her gün isteğinize bağlı olacak şekilde gece 2 de yapılabilmektedir. Hangi aralıklarda yedeklemenin olmasını istiyorsanız o aralığı kendiniz seçerek işlemleri sağlayabiliyorsunuz.

Uygulamada yedeklemeleri sadece yazışmaları dahil etmekteydi. Ancak gelen güncellemelerle birlikte videoları da dahil edebiliyorsunuz. Fakat ilk aşamada videoların dahil olabilmesi için hesabınız içerisinde bu ayarı aktif hale getirmelisiniz. Videolarda dahil tüm konuşmalarınızın yedeklenmesini istiyorsanız whatsapp hesabınızda nereye giriş yapmanız gerektiğine beraber bakacağız.

Whatsapp yedeklemeye videoları ekleme

Whatsapp yedeklemeye videoları dahil etme, whatsapp videoları yedeğe ekleme, whatsapp videolarım da yedeklensin, whatsapp videolarım nasıl yedeklenir, whatsapp yedeğe videoları eklemek istiyorum. Uygulama yedeği sizin adınıza gün bazlı, haftalık olacak şekilde sağlayabilmektedir. Gün bazlı ya da haftalık gün seçimlerini kendiniz hesap içerisinde ayarlamanız gerekiyor. Onu ayarladıktan sonra videoları dahil et derseniz videolarla beraber yedekleme başlayacaktır.

Whatsapp yedeklemeye videoları ekleme, whatsapp videolarını yedekleme, whatsapp videolarda yedeklensin, whatapp yedeklemeye videoları dahil etme

Whatsapp hesabımıza girişimizin gerçekleştirmesiyle beraber hemen alt kısımda Ayarlar butonunu göreceksiniz. Oraya girişimizi sağladıktan sonra,

  • Sohbetler
  • Sohbet yedeği bölümüne geliyoruz.

Sohbet yedeğine girdiğinizde otomatik yedeklemenin hemen alt kısmında Videolarda dahil seçeneğini görebilirsiniz.

Whatsapp yedeklemeye videoları ekleme, whatsapp videolarını yedekleme, whatsapp videolarda yedeklensin, whatapp yedeklemeye videoları dahil etme

Videolarda dahil seçeneğinin yanındaki kutucuğu aktif duruma getirmeniz halinde artık videolarınızla birlikte yedekleme işlemleri sağlanmış olacaktır.

Siz hesabınıza girdiğiniz de bu seçeneğin olmadığını fark ettiyseniz bu durumda uygulamanız güncel değildir. Uygulamanın güncel hale getirebilmeniz için kaldırıp yeniden yüklemeniz yeterlidir. Uygulamanız güncel hale geldikten sonra sorunun giderilmiş olması gerekiyor. Ancak hala daha sıkıntı varsa başka bir telefondan deneme gerçekleştirerek o cihazda olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor.

Whatsapp’ta hala daha videolara dahil et özelliği sizin hesabınızda faal halde değilse yardım alanından sorunu ilgili yetkililere bildirmelisiniz. Whatsapp uygulamasıyla ilgili merak ettiğiniz ya da karşılaştığınız sorunları bizlere yorumdan ulaştırabilirsiniz. Her türlü sıkıntınızı bizlere bildirmekten çekinmeyin.

Önceki İçerikFacebook şifre yenileme sınıra ulaştı
Sonraki İçerikWhatsapp yedeklemeyi kapatma iptal etme
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here