Paylaş

Whatsapp wep şuan aktif uyarısı geliyor. Bilgisayardan whatsapp web özelliğini kullandıktan sonra kapatma işlemleri için nelerin gerekli olduğunu inceleyeceğiz.

Whatsapp iphone ve android telefonlarına indirerek sohbet amaçlı giriş yaptığımız uygulamalardan birisidir. Uygulamaya işimiz olduğu andan itibaren çok fazla giriş sağlayamayabiliyoruz. Lakin işlerinin büyük bir yoğunluğunu bilgisayar üzerinden gerçekleştiren kullanıcılar whatsapp wep kullanımı yaparak bilgisayardan da giriş sağlayabilirler. Bazı kullanıcılar da whatsapp web aracılığı ile eşinin ya da bir başkasının bilgilerine erişim yapmak için bu alanı kullanmaktadır. Whatsapp web aktif uyarısı geldikten sonra bunu yine açılan yerden kapatmanız gerekiyor. Aksi halde bilgisayarda bulunan kişi sizin konuşmalarınıza ulaşabilir. Eğer bir tek sizin kullandığınız bilgisayarda aktif ise o halde telaş etmeye gerek bulunmamaktadır. Siz bilgisayarınızı açtıktan sonra diler telefondan işlem sağlarsınız dilerseniz bilgisayar üzerinden çıkışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Whatsapp web aktif uyarısı ile ilgili alınacak önlemleri yazı içerisinde daha da detaylı bir şekilde size sunumu gerçekleştireceğiz.

Whatsapp wep şuan aktif uyarısı geliyor

Whatsapp web şuan aktif uyarısı ne demek, whatsapp web aktif nasıl kapatılır, whatsapp web kapatamıyorum, whatsapp web kapatma, whatsapp web aktif dedikten sonra nasıl bir işlem sağlamalıyım, whatsapp web aktif uyarısının çözümü nedir. Whatsapp üzerinde sohbet ettiğiniz sırada whatsapp web şuanda aktif diye bir bilgi gelirse anında önlem almanız gereklidir. Alınacak önlemi de nitekim uygulama üzerinden sağlayabilirsiniz. Eğer daha öncesinde whatsapp web uygulamasını açmadıysanız o halde mesajlarınızı başka birinin okuduğunu belirtebiliriz.

Whatsapp web şuan aktif

Şimdi gelen whatsapp web şuan aktif uyarısı sonrasında hangi kontrolleri yapmanız gerektiğini inceleyelim. İlk olarak telefonun sohbet alanı kısmına giriş yapıyoruz. Sohbet bölümüne geldikten sonra sağ üst kısımda (…) çizgili bölüme tıklıyoruz.

Whatsapp wep şuan aktif uyarısı, whatsapp web aktif, whatsapp web şuan aktif nedir, whatsapp web kapatamıyorum, whatsapp web çıkma, whatsapp web kapatma

  • Tarafınıza seçenekler sunulacaktır. Bu seçenekler içerisinde ‘’Whatsapp web/masaüstü’’ alanına giriş yapalım.
  • Bunu android telefonlarında yapabilirsiniz.
  • Ama diyelim ki iphone telefonu kullanıyorsanız eğer hemen sağ alt kısımda ‘’Ayarlar’’ bölümüne girerek Whatsapp web/masaüstü’’ bölümüne giriş yapıyoruz.
  • Tüm cihazlardan çık dedikten sonra bu alanda da yaşanılan sorun ortadan kalkmış olacaktır.
  • Eğer siz yapmadıysanız yapılan kişiyi bulmak için çevrenize bakmalısınız.

Whatsapp wep şuan aktif uyarısı geliyor ile ilgili bahsettiğimiz ayarlarla birlikte çözüme kavuşmuş olacaktır. Takıldığınız bir yer olursa bizimle durumu yorumdan paylaşabilirsiniz.

Tavsiye olarak isterseniz sizin için hazırladığımız iphone whatsapp ön izleme kapanmıyor yazımıza bakabilirsiniz.

Whatsapp wep şuan aktif uyarısı, whatsapp web aktif, whatsapp web şuan aktif nedir, whatsapp web kapatamıyorum, whatsapp web çıkma, whatsapp web kapatmaWhatsapp wep şuan aktif uyarısı, whatsapp web aktif, whatsapp web şuan aktif nedir, whatsapp web kapatamıyorum, whatsapp web çıkma, whatsapp web kapatma

2 YORUMLAR

  1. Peki tum cihazlardan cik dedikten sonra gercekten tum daha once girilmis bilgisayarlardan siliniyor mu ? bilgisayarin herhangi bir alanina kayit edilmis olabilir mi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here