Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Whatsapp web video indirmiyor sorununuza çözüm noktasında bilgileri ele alacağız.

Whatsapp dünya genelinde en çok kullanımı gerçekleştirilen sohbet uygulamalarının başında gelmektedir. Kendini süreklim geliştirilen platformu artık QR kodu kullanarak bilgisayarlardan da kullanabiliyorsunuz. Haliyle bilgisayardan kullanımı da Whatsapp Web olarak sağlayabiliyorsunuz. Durum böyle iken Whatsapp web video indirmiyor hatalarının olduğunu tespit ettik.

  • Whatsapp web alanında size gönderilmiş olan bir video içeriğinin neden indirilmediğine dair detay bilgilerini inceledik.
  • İndirilmeyen video hakkında yapılması gereken ayarlar neler onların hepsine birlikte bakarak çözüm noktasında sizi bilgilendireceğiz.

Whatsapp web video indirmiyor

Whatsapp web video indirmiyor
  1. Whatsapp web video gelmiyor

Severek kullanmakta olduğunuz bir uygulamada eksiklik gördüğünüzde bunu hemen kendinize sıkıntı yapıp onun üzerinde çalışmalar veya araştırma içerisine girebilirsiniz. Bizde bu araştırmalarınıza katkıda bulunabilmek adına gereken öz veriyi sizin için ele almış bulunuyoruz. Whatsapp web alanında karşı tarafın size göndermiş oldu bir videonun indirilmemesine ilişkin araştırmalarımızı tamamlamış bulunuyoruz.

Bunun ana nedenlerinden birisi bağlı olduğunuz internet bağlantınızın yavaş olmasıyla alakalıdır. İnternet ağınızı kontrol ederek bilgisayarınıza wifiden bağlanıyorsanız Ethernet üzerinden Ethernet üzerinden bağlanıyorsanız wi-fi üzerinden bağlanarak tekrar deneme gerçekleştirmesini tavsiye ediyoruz.

Gerçekleştirilen bu ayarlar netice vereceğinden dolayı kontrollerinizi yeniden yaptığınızda yine video indirme işleme girmiyorsa bu durumda reklam engelleyici kullanıyorsanız tarayıcınızda onu devre dışı bırakarak deneme gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz.

  • Whatsapp web video inmiyor

Yukarıda verdiğimiz ayarlar sonuç vermez ise saat ve tarih ayalarını değiştirmeniz gerekmektedir. Bilgisayarınızın tarih ve saat ayarlarına bakınız güncel olmadığını görüyorsanız muhtemelen videonun inmeme nedeni budur. Buradaki ayarları düzene koymanızla birlikte sorun giderilmiş olacaktır.

Whatsapp web giriş yaptığınız tarayıcınızın arama verilerini yani geçmişi temizleyip o şekilde deneme gerçekleştirmeniz de fayda bulunmaktadır. Ya da farklı bir tarayıcı üzerinden Whatsapp webe bağlanarak deneme yapmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm bu bilgiler ışığında sorun hala daha giderilmiyor ise bilgisayarınızı da yeniden başlatarak ilerleme yapabilirsiniz. Bilgisayarınız yeniden açıldığında sorun devam ediyorsa bir başka nedeni internet ağınızda bulunan bir kısıtlamadan ötürüdür. Ağ kontrollerini gözden geçirerek yeniden deneme yapmanızda fayda bulunmaktadır.

Önceki İçerikTik tok video işleniyor
Sonraki İçerikWindows 11 ağ ayarı sıfırlama
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz